Jak podaje portal "Pikio", epidemia koronawirusa skomplikowała sytuację zawodową wielu Polaków, w tym także gwiazd. Anna Mucha, jak wielu innych aktorów nie mogła pracować w związu z zamknięciem planów filmowych i serialowych. Niedawno udało jej się wrócić do pracy, z czego gwiazda była bardzo szczęśliwa. Niestety epidemia koronawirusa przeszkodziła jej w realizacji jednego z ważnych projektów.

Powrót do pracy

Anna Mucha, zresztą jak wielu innych aktorów nie kryła radości z możliwości powrotu na plan filomowy i serialowy. Rola w serialu "M jak miłość" jest zasadniczo stałym źródłem dochodu gwiazdy i zamnięcie planu wiązało się z utratą wynagrodzenia. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany Anny Muchy również w innym obszarze. Projekt, w który zainwestowała naprawdę sporo, musiał zostać zawieszony.

Kiedy po epidemicznej przerwie ponownie zaczęły działać kina i teatry, Anna Mucha postanowiła zadebiutować jako producentka spektaklu. Wspólnie z Jakubem Wonsem i Marcelem Sorą przygotowywała sztukę "Przygody z ogrodnikiem". Widzowie mieli ją zobaczyć 11 października na deskach Sceny Relax. Niestety premiera nie doszła do skutku. Ponowne wprowadzenie obostrzeń ograniczających m.in. liczbę widzów w teatrach zmusiło Muchę do przesunięcia daty premiery.

YouTube

Trudna sytuacja Anny Muchy

"Planujemy ją w listopadzie, ale nie wiemy, jak będzie. Kultura jest praktycznie zablokowana. Przy 25 proc. obłożeniu nie mamy szans na nawet pokrycie kosztów. Leżymy" - powiedziała cytowana przez magazyn "Party" Anna Mucha.

YouTube

Gwiazda nie ukrywa rozczarowania. Sporo zainwestowała w spektakl, poświęcając na ten cel część swoich oszczędności. W obecnej sytuacji nie ma pewności, czy inwestycja się zwróci, nie mówiąc już o tym, czy przyniesie jakikolwiek zysk. Na szczęście jest jeszcze praca na planie "M jak miłość". Przynajmniej na razie.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Dorota Szelągowska zabrała głos w sprawie doniesień o rozwodzie. Czy jej trzecie małżeństwo również okazało się nieudane

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ola Kwaśniewska zaskoczyła fanów świetną nowiną. Teraz córka Aleksandra Kwaśniewskiego zewsząd otrzymuje wielkie gratulacje

O tym się mówi: Jeden ze szpitali pod Warszawą rozpoczął całkiem nowy sposób leczenia nowotworu. To może być prawdziwy przełom w polskiej medycynie