Okazuje się bowiem, ze Dagmara Kaźmierska wiele lat temu zagrała w pewnym serialu emitowanym w stacji Polsat! Zatem „Królowe życia” to nie jest telewizyjny debiut, choć nie da się ukryć, że największą sławę zawdzięcza właśnie udziałowi w show TTV”. Celebrytka była bohaterką jednej z produkcji Polsatu i wcieliła się wówczas w bardzo kontrowersyjną i głośną postać!

Dagmara Kaźmierska stała się znana w bardzo szybkim tempie, a to wszystko dzięki udziałowi w uwielbianym i bardzo popularnym reality show stacji TTV „Królowe Życia”. Właśnie ta produkcja dała Kaźmierskiej status gwiazdy i pozwoliła się jej promować w szerszym kontekście. Dzięki temu ostatnio udało się jej nawet zagrać w nowym filmie Patryka Vegi „Pętla”, a także w „Kobietach mafii”.

Dagmara Kaźmierska gwiazdą serialu Polsatu przed laty! W kogo się wcieliła?

Trzeba przyznać, że Dagmara kaźmierska dzięki angażowi do „Królowych życia” stała się szybko niezwykle rozpoznawalna, a jej sława trwa nieprzerwanie od 2016 roku. Od razu dał o sobie znać jej temperament i niebywały talent do skupiania na sobie uwagi.

Jednak okazuje się, że wiele lat temu celebrytka dostała angaż do 51. Odcinka paradokumentalnego serialu „Pamiętniki z wakacji”. Zagrała Krystynę, która jest doradcą biznesowym i po raz pierwszy od lat pozwala sobie na wakacje. Wraz z córką Dżesiką i koleżanką Karoliną wyjeżdża na wakacje na Gran Canarię.

Postać grana przez Kaźmierską chciała dobrze się bawić i naprawić relację z córką, jednak ta uznała zachowanie matki za wyjątkowo żenujące.

Prywatnie Dagmara Kaźmierska jest mamą Conana, który często pojawia się w „Królowych życia”.

fot. Youtube