Jak wygląda Zuzia z "Lokatorów"?

Jak podaje portal "Lelum", niektóre seriale są bardzo dobrze zapamiętywane przez widzów. Z pewnością do tej grupy zalicza się komediowy sitcom "Lokatorzy",w których śledziliśmy losy państwa Bogackich i mieszkańców ich domu. Produkcja po raz pierwszy pojawiła się na antenie Telewizji Polskiej w 2000 roku i umila czas Polaków przez pięć lat. Najbardziej charakterystyczną i barwną postacią była Zuzia - młoda kobieta ze specyficznym śmiechem i poczuciem humoru. W tę bohaterkę wcielała się Olga Borys. Zobaczcie, jak teraz wygląda aktorka!

Trzeba przyznać, że najnowsze zdjęcia gwiazdy nie pozostawiają złudzeń, że dla Olgi czas jakby się zatrzymał. Borys wciąż wygląda młodzieńczo i nie zmieniła się bardzo w przeciągu ostatnich piętnastu lat od emisji serialu. Aktualnie aktorka przygotowuje się do roli w najnowszym przedstawieniu teatralnym "W łóżku z rabusiem".

Śledzicie jej poczynania i karierę zawodową?

To również może Cię zainteresować: CEZARY PAZURA POCHWALIŁ SIĘ RODZINĄ. W SIECI POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE. ŻONA AKTORA JEST W WIEKU JEGO CÓRKI

Zobacz także: HARRY I MEGHAN NIELUBIANI PRZEZ INTERNAUTÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPDOZIEWAŁ