Jak podaje portal "Pudelek", Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa. Ledwie została mamą i już wróciła do pracy. Na szczęście znajduje czas dla swojego małego synka Henia, a także dla fanów, z którymi dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnie zdjęcia Henia skradły serca wszystkich.

Mały Henio w centrum uwagi

Nie ulega wątpliwości, że Małgorzata Rozenek-Majdan bije rekordy popularności. Na jej profilu systematycznie pojawiają się relacje z codziennego życia młodej mamy. Zdjęcia małego Henia są źródłem zachwytów, choć zdarza się także, że pretekstem do osrych dyskusji między Małgorzatą Rozenek a obserwującymi jej profil internautami.

Do spięć pod zdjęciami małego Henia dochodzi dość często. Jedna z ostatnich dotyczyła zdjęć prezentujących zalanego łzami "Henryka Walecznego". Małgorzata Rozenek nie zniechęca się jednak krytycznymi uwagami i zamieszcza w sieci kolejne fotografie małego Majdana. W ostatnią niedzielę mogliśmy podziwiać spory wachlarz min malucha.

View this post on Instagram

Takie niedziele kocham...

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek rozpływa się nad synkiem

"Jeżeli niedziela, to na obiad: królik. Ten jest najpyszniejszy. Udał nam się ten #dzidziuśmajdana" - napisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciem na którym widzimy ją w kapciach, siedzącą na fotelu z małym Heniem na kolanach. Henio podbił serca internautów swoim uroczym ziewaniem.

Tym razem pod zdjęciami zaroiło się od pozytywnych komentarzy. "Do schrupania" - napisała jedna z internautek. "Przesłodki ten króliczek" - dodała inna. "Pani Małgosiu, najpiękniej Pani wygląda, gdy patrzy Pani na swoje dzieci. Ujęcia z maluszkiem naturalne, prawdziwe, najlepsze..." - stwierdziła jedna z obserwatorek.

A jak wam podoba się ziewający Henio?

To też może cię zainteresować: Lara Gessler potwierdziła radosne informacje. Pochwaliła się zdjęciami ze ślubu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znajomi martwią się o Zenka Martyniuka. "Jest niezwykle wrażliwy". O co chodzi

O tym się mówi: Lekarze biją na alarm. Sytuacja jest coraz gorsza. Wielu nie ma o tym pojęcia