Wzruszające momenty w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak podaje magazyn "Viva", w ostatnim odcinku tanecznego show było wiele momentów wzruszeń. Uczestnicy programu musieli bowiem zaprezentować jedną z choreografii u boku wybranej bliskiej osoby. Anna Karwan zatańczyła z siedmioletnią córką Oliwią, Bogdan Kalus z ukochaną żoną, Sylwia Lipka i Mikołaj Jędruszczak z braćmi, a Julia Wieniawa ze swoją mentorką i dawną nauczycielką gimnastyki artystycznej - panią Teresą. Nie obyło się bez łez i pięknych chwil. Jurororzy nie oceniali tej konkurencji, jednak przyznali specjalnej bonusowe punkty Julce Wieniawie, Ani Karwan oraz Bogdanowi Kalusowi.

„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl
„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl
„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl

Druga runda tanecznej rozgrywi była nie mniej emocjonująca. Gwiazdy tańczyły już ze swoimi stałymi partnerami, jednak występ miał być dedykowany ważnej dla nich osobie. Ania Karwan wybrała zmarłego ojca, który miał znęcać się nad nią w dzieciństwie. Za taniec otrzymała 28 punktów. Kolejna faworytka show, Julia Wieniawa, dedykowała pokaz swojej babci, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Występ młodej aktorki zdobył uznanie jurorów, a gwiazda otrzymała 29 punktów i tym samym zwyciężyła odcinek w głosowaniu jury.

Kto odpadł z programu? Wynik był dość zaskakujący, bowiem właśnie w tym odcinku gwiazda ta zaprezentowała najlepszy swój taniec. Mowa o Mikołaju Jędruszczaku, którego taneczną partnerką jest Sylwia Madeńska. Para w życiu prywatnym przechodzi poważny kryzys. Ich miłość nie przetrwała próby czasu, a związek zakończył się. Może ten fakt był właśnie powodem, dla którego widzowie nie chcieli już oglądać Sylwii i Mikołaja razem.

Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami

To również może Cię zaniteresować: ANNA KARWAN DŁUGO SKRYWAŁA TĘ TAJEMNICĘ. UCZESTNICZKA "TAŃCA Z GWIAZDAMI" PRZEŻYŁA CIĘŻKIE CHWILE

Zobacz także: JOANNA KORONIEWSKA CHWALI SIĘ MIESZKANIEM. INTERNAUCI NIE WIERZĄ WŁASNYM OCZOM