Patrząc na to, co dzieje się w mediach, bardzo możliwe, że szykuje się kolejna duża, publiczna afera. Wszystko za sprawą sekretów, które ujawnił znajomy księdza Tadeusza Rydzyka.

Jak podaje Super Express, ks. Dariusz Oko postanowił opowiedzieć światu o tajemnicach, które, wcześniej przemilczane, teraz wzbudziły już spore emocje. Czy będzie skandal?

Znajomy ks. Rydzyka wyjawił tajemnicę

Cały materiał opublikowano na kanale redaktora naczelnego gazety „Najwyższy Czas” w serwisie YouTube. To właśnie tam pokazano spotkanie księdza Dariusza Oko z poznaniakami.

Tadeusz Rydzyk. Źródło: wyborcza.pl
Tadeusz Rydzyk. Źródło: wyborcza.pl

Podczas wspomnianego spotkania kolega Tadeusza Rydzyka mówił o muzułmanach oraz sekretach ich religii. Jego słowa mogą być oburzające.

- Niemcy są dobrym puntem do obserwacji, bo jak coś robią to na 100 procent. Jak popełniają błędy, to konsekwentnie. Teraz z bólem patrzę jak Niemcy umierają i stają się państwem islamskim – histeryzował.

Opowiadał też o swoim wyjeździe do krajów muzułmańskich.

- Kobiety sprzedawano jak bydło na farmie. Moje znajome lekarki dziękują Bogu, że są Polkami, chrześcijankami, bo widzą jaki miałyby status w krajach muzułmańskich. Byłyby traktowane jak podczłowiek, niewolnice – burzył się ks. Dariusz Oko.

- Na ogół nie podaje się żadnych istotnych z życia Mahometa. Właściwie połowę jego życia się pomija. (…) Jeżeli to jest taki wspaniały założyciel religii, to powinniśmy doskonale znać jego życiorys – twierdził.

- Mordował bez pardonu. Kazał wymordować plemię żydowskie w Medynie, które go nie atakowało, tylko nie popierało. Zamordowano 800 mężczyzn, taki mini holocaust żydowski. A on się temu z lubością przyglądał (…) Takie zbrodnie dokonywał średnio co 6 tygodni – wypowiedział się o Mahomecie.

Dariusz Oko. Źródło: radiomaryja.pl
Dariusz Oko. Źródło: radiomaryja.pl

- Takie było życie Mahometa, pełne okrucieństwa. To jest prawda o Mahomecie, taki jest początek Islamu. Każdy powinien to wiedzieć.

- Zagraża nam gender, zagraża nam islam, tak jak kiedyś zagrażał nam komunizm – dramatyzował.

Ksiądz Dariusz Oko jest słynny ze swoich sprzeciwów wobec „ideologii gender”. Myślicie, że z taką samą siłą sprzeciwia się „ideologii singli”?

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE USTALENIA POLICJI W SPRAWIE OJCA, KTÓRY ZAPOMNIAŁ O SWOICH DZIECIACH WYSIADAJĄC Z POCIĄGU. RODZINA TRAFI POD OBSERWACJĘ SĄDU

Jak informował portal Życie: SERIA WPADEK W PROGRAMIE „ROLNIK SZUKA ŻONY”. WIDZOWIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO ZOBACZYLI NA EKRANACH SWOICH TELEWIZORÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE ODPUSZCZA. SANEPID POSZUKUJE PODRÓŻUJĄCYCH POCIĄGIEM NA POPULARNEJ TRASIE