Anna Wendzikowska na spacerze z córkami

Jak podaje portal "Pudelek", Anna Wendzikowska zrobiła sobie małą przerwę od licznych podróży, na które zabiera ze sobą swoje dwie pociechy. Obie córki dziennikarki towarzyszą samotnej mamie w niemalże każdym momencie życia, również w pracy. Zaradna celebrytka wybrała się z dziewczynkami na rodziny spacer po stołecznym parku. W towarzystwie dzieci i koleżankistroiła miny do telefonu, przygotowując prawdopodobnie kolejny materiał reklamowy na Instagram. Ania skorzystała z pięknej pogody i na wycieczkę wybrała się rowerem, doczepiając do niego wózek dla dzieci, aby bezpiecznie przewieźć córki.

Paparazzi uchwycili moment, w którym Wendzikowska walczyła z dość krótką spódniczką. Młoda mama, opiekując się dziećmi, musiała radzić sobie z niesfornym odzieniem, aby nie pokazać za dużo ciała całemu światu. Największą uwagę przyciągnął jednak stylizacyjny dodatek dziennikarki warty, bagatela, osiem tysięcy złotych! Mowa o plecaczku domu mody Louis Vuitton.

Przeznaczylibyście tyle pieniędzy na widoczny na zdjęciach plecaczek?

Ania Wendzikowska
Ania Wendzikowska
Ania Wendzikowska

To również może Cię zainteresować: POPULARNA AKTORKA URODZIŁA PIERWSZE DZIECKO. NA INSTAGRAMIE OPUBLIKOWAŁA WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIE MALUCHA

Zobacz także: SKLEPY WYCOFUJĄ POPULARNY PRODUKT. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY DLA DZIECI