Nowy sezon „Królowych Życia” dopiero się rozpoczął, a już związane są z nim spore kontrowersje. Okazuje się bowiem, że jedna z uczestniczek show pokazała się już wcześniej w telewizji, a widzom zapadła w pamięci dość mocno!

Dlaczego? Sylwia Peretti, która zaczyna zakrawać na konkurencję dla Dagmary Kaźmierskiej wcześniej prowadziła restaurację, która wiele sezonów temu przeszła – nieudaną dodajmy – rewolucję za sprawą Magdy Gessler. Na ten trop wpadli widzowie show TTV, którzy skojarzyli oba wątki!

Sylwia Peretti, wschodząca gwiazda „Królowych życia”, niegdyś bohaterką kontrowersyjnego odcinka „Kuchennych Rewolucji”!

Nie trzeba długo szukać, aby odnaleźć w sieci odcinek „Kuchennych Rewolucji” z Sylwią Peretti w roli głównej. Pretendująca celebrytka prowadziła wówczas podupadająca Karczmę u Jędzy, która absolutnie nie zachęcała do spędzenia tam miło czasu i zjedzenia smacznego posiłku.

fot. TVN

O sprawie informuje portal Pudelek. Pochodząca z Krakowa kobieta wraz z mężem prowadziła restaurację i stała się bohaterką jednego z odcinków trzeciego sezonu „Kuchennych Rewolucji”.

View this post on Instagram

#krolowezycia #ttv #sylwia #premiera @sylwia_peretti @ttv.pl

A post shared by Królowe życia (@krolowe_zycia_official) on

Lokal miał spore problemy z utrzymaniem się na rynku, a także niemałe kłopoty z donoszącym na siebie personelem.

Ostatecznie, Magda Gessler próbowała z lokalu zrobić austriacką restaurację, gdyż kucharka doskonale znała kuchnię tego kraju. „Edelweiss” jednak szybko wrócił do korzeni, para pozbyła się kucharki, zostawiając w pracy kelnerkę Olę, z którą Gessler miała ewidentny problem od początku rewolucji.

Jednak nie to zaskakuje najbardziej, a jest to totalna metamorfoza, jaką przeszła właścicielka restauracji. Przyszła „Królowa Życia” skorzystała z wielu usług z zakresu medycyny estetycznej. Czy Sylwii Peretti uda się zrobić karierę w mediach dzięki show TTV „Królowe Życia”?