„Top Model” przez lata wypromował masę początkujących gwiazd wybiegu, lecz wiele z tych nazwisk zdecydowanie nie zdołało utrzymać zainteresowania wokół siebie i ich gwiazd stosunkowo szybko zgasły. Jednak mimo to, dziewiąta edycja show znów przyciągnęła tłumy i wiele wskazuje na to, że dwójka uczestników tego sezonu będzie miała szansę na zapamiętanie przez szerokie grono odbiorców.

Dlaczego? Do show, którego celem jest wyłonienie przyszłych gwiazd wybiegów na miarę Naomi Campbell czy Claudii Schiffer trafiła dwójka dzieci słynnego Jerzego Kalibabki – znanego lepiej jako „Tulipan”. Jury zachwyciło się młodymi Gracją i Jackiem! Będą mieli szansę na dalszych etapach?

Dzieci słynnego „Tulipana” w „Top Model”! Robią furorę wśród jurorów!

Choć premierowy odcinek „Top Model” będzie można zobaczyć dopiero w środę 2 września na antenie TVN to stacja zdecydowała się pokazać w zapowiedzi pierwszego odcinka nieprzypadkowe rodzeństwo.

fot. YouTube

Okazuje się bowiem, że Gracja i Jacek nie posiadają jedynie niezłych predyspozycji w modelingu, ale również bardzo znane nazwisko. Ich ojcem jest Jerzy Kalibabka, słynny „Tulipan”, który w latach 80. zajmował się kradzieżami, oszustwami, wyłudzeniami, a najbardziej znany był z uwodzenia kobiet. Dzięki swojej działalności dorobił się… 28 dzieci!

Rybak z Dziwnowa stał się szybko legendą i okrzyknięto go Casanovą PRL-u. w 1984 roku otrzymał wyrok 15 lat więzienia i aż milion złotych grzywny.

Po blisko 10 latach w więzieniu wyszedł na wolności dzięki amnestii. W 1986 roku powstał słynny serial telewizyjny „Tulipan” oparty na życiu i dokonaniach Kalibabki. Mężczyzna była konsultantem przy produkcji. Zmarł w zeszłym roku!

Czy Gracja i Jacek mają szansę na wygraną również dzięki charakterystycznemu nazwisku?