Fani chcą zobaczyć Agnieszkę w "Dzień Dobry TVN"

Jak podaje portal "Pudelek", Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim instagramowym profilu uroczą fotografię z mazurskiej stadniny koni, której właścicielami są jej przyjaciele - Karolina i Piotr Kraśko. Agnieszka wypoczywa w towarzystwie ukochanych zwierząt, wspierając inicjatywę popularnej koleżanki.

Jako świeżo upieczona koniara nie mogłam przejść obojętnie obok takiej modowej kolaboracji! W trudnym pandemicznym czasie kobieta z pasją Karolina Ferenstein-Kraśko i artysta z talentem Michał Zaborowski połączyli siły i tak powstał projekt "Z pasją i sztuką na sercu", a wraz z nim wyjątkowa kolekcja koszulek z końmi. Oczywiście z Gałkowa. Na zdjęciu ja z żywą Osi i złotą Osi na koszulce. Modelka chyba jest zadowolona. Ja również. Koszulki można kupić online. Trzymam kciuki, bo dobrych ludzi i wyjątkowe miejsca trzeba wspierać.

Czyżby Agnieszka na łonie natury zbierała siły do intensywnego czasu pracy? Przypomnijmy, że po śmierci męża zniknęła z show-biznesu, a po kilku miesiącach zawitała w radiu, prowadząc własną audycję. Fani znów chceiliby ją ujrzeć na szklanym ekranie i wciąż spekulują o jej pojawieniu się w "Dzień Dobry TVN" po tym, jak Kinga Rusin ogłosiła, że odchodzi ze śniadaniówki.

Agnieszka Woźniak - Starak / Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak / Instagram @aga_wozniak_starak

To również może Cię zainteresować: EDYTA GÓRNIAK I ZENEK MARTYNIUK RAZEM NA SCENIE? GWIAZDY SZCZERZE O PLANACH WSPÓŁPRACY

ZObacz także: WILLIAM I HARRY DOSZLI DO POROZUMIENIA. WSPÓLNIE ZACZYNAJĄ NOWY PROJEKT. O CO CHODZI