Problemy z wagą to zmora większości kobiet. Niestety odchudzanie nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Najważniejsze to nie tracić motywacji. Gdzie wiec jej szukać jak nie w podziwianiu metamorfoz innych?

Niezwykła metamorfoza. Kobieta schudła aż 90 kg!

Tannen Ordunev pochodząc z Kalifornii była nastolatką z nadwagą. Kiedy skończyła 19 lat dowiedziała się, że grozi jej cukrzyca. Wiadomość o domniemanej chorobie tak bardzo poruszyła dziewczynę, ze postanowiła zadbać o swoje zdrowie jednocześnie chudnąc.

Jak przyznała w rozmowie z "MailOnline", od zawsze miała nadprogramowe kilogramy. W pewnym momencie ważyła aż 151 kg. Głównym powodem jej otyłości było śmieciowe jedzenie.

Kobieta w 2017 roku postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Przeszła wiec na dietę a także rozpoczęła aktywność fizyczną. Dodatkowo oprócz naprawienia nawyków żywieniowych i rozpoczęcia ćwiczeń, poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Zrzuciła prawie 90 kg!

Aktualnie waży 63 kg. 23-latka chwali się swoimi osiągnieciami w mediach społecznościowych. To prawdziwa przemiana, zobaczcie sami!

Przypomnij sobie o… MIĘSO ZA GROSZE DOSTĘPNE W POPULARNEJ SIECI HANDLOWEJ. DO SKLEPÓW USTAWIAJĄ SIĘ KOLEJKI, A TO NIE JEDYNA OGROMNA PROMOCJA