Joanna Moro karmi piersią córkę na plaży

Jak podaje portal "se", Joanna Moro jest spełnioną matką trojga dzieci. Pół roku temu na świat przyszła jej córka Ewa, której wychowywanie sprawia aktorce ogromną przyjemność. Młoda mama bardzo często chwali się pociechą w mediach społecznościowych, opowiadając o urokach i trudnościach macierzyństwa. Wielokrotnie pokazywała swoje niedoskonałości, które pojawiły się na jej ciele po ciąży. Wszystko po to, by pielęgnować w ludziach dystans do siebie i samoakceptację. Tym razem zdecydowała się na publikację fotografii w dość intymnym ujęciu. Moro karmi piersią córkę na plaży!

Ten uroczy widok miał miejsce na plaży nad Morzem Bałtyckim. Jednak to nie Polskę Moro wybrała na wakacyjny urlop. Aktorka jest aktualnie na Litwie. Mało kto pamięta, że to właśnie tam urodziła się i dorastała gwiazda. Do Warszawy przyjechała dopiero w 2003 roku, by rozpocząć naukę w Akademii Teatralnej.

Moro udostępnionym z córką zdjęciem nawiązuje do karmienia piersią i jego niewątpliwych zalet oraz pozytywnego wpływu na rozwój dziecka.

Joanna Moro. Źródło: plejada.pl
Joanna Moro. Źródło: plejada.pl
Joanna Moro. Źródło: plejada.pl

To również może Cię zainteresować: WAŻNE WYZNANIE EWY FARNEJ. ZŁOŻYŁA SWOIM FANOM OBIETNICĘ. CZY DOTRZYMA SŁOWA

Zobacz także: BYŁ NIEGDYŚ NAJWIĘKSZĄ GWIAZDĄ POLSKIEJ ESTRADY, A DZISIAJ MA 73 LATA. JAK ZMIENIŁ SIĘ POPULARNY MUZYK