Jarosław Bieniuk to były reprezentant Polski w piłkę nożną, a prywatnie były mąż aktorki Anny Przybylskiej, z którą ma troje dzieci: córkę Oliwię oraz synów, Szymona i Jana. Sportowiec po śmierci aktorki musiał zmierzyć się nie tylko z bólem po stracie, ale także z samotnym wychowaniem małych dzieci.

Od czasu śmierci Anny Przybylskiej minęło już kilka lat, a Bieniuk w tym czasie związał się z inną kobietą, Martyną Gliwińską. Media obiegały informacje o ich rozstaniu, a niedługo później plotki głosiły, że znów są razem.

Jarosław Bieniuk oraz Martyna Gliwińska doczekali się wspólnego dziecka, jednak po wywiadzie, którego udzieliła przed jego narodzinami, nie wiadomo, czy będą razem angażować się w jego wychowanie.

Jarosław Bieniuk i Marta Gliwińska. Źródło: se.pl
Jarosław Bieniuk i Marta Gliwińska. Źródło: se.pl
Jarosław Bieniuk i Marta Gliwińska. Źródło: se.pl

Bieniuk na wakacjach. Internauci do Gliwińskiej: „czemu pani nie pojechała?”

Bieniuk postanowili wyjechać na urlop i dać sobie upust. Na wakacjach towarzyszą mu jego dzieci ze związku z Anna Przybylską. Mały Kazik został z mamą w domu.

Jarosław Bieniuk chwali się relacjami ze swoich wakacji, publikując je na Instagramie. Bieniuk postanowił nawet otworzyć zdjęcie z przed 17 lat. Na instastory pojawiła się fotografia z Oliwią. Ojciec i córka otworzyli zdjęcie z czasów, kiedy Oliwka była jeszcze małym dzieckiem. Fani zachodzą w głowę, dlaczego młody tata nie zabrał ze sobą syna i jego matki?

To pytanie okazało się tak intrygujące, że jedna z internautek postanowiła zapytać o to samą Głowińską.

Martyna Gliwińska
Martyna Gliwińska
Martyna Gliwińska

Pani Martyno, a czemu nie jeździ pani na wakacje z panem Jarosławem i jego dziećmi? Przecież jesteście już rodziną... - czytamy.

Co na to celebrytka?

Nie jesteśmy - odpisała.

To też może cię zainteresować: Małopolska: statystyki związane z koronawirusem w województwie wciąż rosną w zastraszającym tempie. Sanepid podał nowe dane

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kraków: Wawel jest znów chętnie odwiedzanym przez turystów miejscem. Co można tam zobaczyć

O tym się mówi: Małopolska: Mniej słońca choć dalej będzie ciepło. Co jeszcze przewidują meteorolodzy na piątek