„Świat według Kiepskich” to jeden z najpopularniejszych, polskich seriali. Nie dziwi więc, fakt, że aktorzy wcielający się w role serialowych postaci, znani są niemal w całym kraju.

Helena Paździoch serialowa żona Mariana Paździocha. Helena znana jest ze swojego temperamentu i umiejętności stawiania swojego serialowego męża do pionu. Serialowe małżeństwo potrafi rozbawić do łez. Jak wygląda ich relacja w życiu prawdziwym? O tym zdecydowała się o powiedzieć Renata Pałys, odgrywająca rolę Heleny.

Małżeństwo Paździochów. Jaka relacja łączy ich prywatnie?

- Bardzo się lubimy, jesteśmy nierozłączni nie tylko przed kamerą, ale i w garderobie. Mam dla Ryśka ogromny szacunek. Wiele mu zawdzięczam jako aktorka i człowiek. Chętnie korzystam z jego cennych rad. Odwdzięczam mu się, jak umiem, troską i opieką na planie. Zresztą dbamy o siebie nawzajem - jak na stare, dobre małżeństwo przystało. Co zabawne, niektórzy ludzie myślą, że naprawdę jestem żoną Rysia Kotysa. Inni są zdezorientowani. Kiedyś załatwiałam sprawę w banku. Obsługiwał mnie sam dyrektor, który orzekł, że muszę przyjść z mężem. - Tylko z tym prawdziwym - dodał niepewnie - opowiada serialowa Helena w rozmowie z Interią.

Świat według Kiepskich / YouTube
Świat według Kiepskich / YouTube

To też może cię zainteresować: Małopolska: statystyki związane z koronawirusem w województwie wciąż rosną w zastraszającym tempie. Sanepid podał nowe dane

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kraków: Wawel jest znów chętnie odwiedzanym przez turystów miejscem. Co można tam zobaczyć

O tym się mówi: Małopolska: Mniej słońca choć dalej będzie ciepło. Co jeszcze przewidują meteorolodzy na piątek