Ryszard Czarnecki zagra w "M jak miłość"?

Jak podaje portal "Plotek", europoseł Ryszard Czarnecki udzielił szczerego wywiadu, w którym wyznał, co zamierza robić na emeryturze. Polityk chciał niegdyś zostać aktorem. Miał ku temu nawet predyspozycje, ponieważ jego ojciec produkował filmy polsko-radzieckie, niestety matka pana Ryszarda nie pozwoliła mu iść tą drogą, ponieważ nie mogłą poradzić sobie z rozstaniem z mężem. Czarnecki pragnie wrócić do spełnienia dawnego marzenia. Zapytany, w jakiej produkcji chciałby zagrać i cy widziałby się w kultowym serialu "M jak miłość", odpowiedział nawet, jaką rolę dla siebie przewiduje.

Mógłbym w przyszłości zagrać jakiegoś emeryta, który buja się w fotelu i udziela jak wujek dobra rada różnych rad młodszym od siebie. Pytanie tylko, czy tych rad będzie chciał ktoś słuchać, ale jestem dobrej myśli.

Pamiętajmy jednak, że Ryszarda Czarneckiego będzie mogli zobaczyć na szklanym ekranie dopiero na emeryturze. Jak wiemy, w polityce czas prayc wydłuża się nawet o 20 lat, dlatego pewnie musimy poczekać aż do 2040 roku.

To również może Cię zainteresować: AGNIESZKA RADWAŃSKA I MAŁY KUBUŚ OPUSZCZAJĄ SZPITAL. MŁODA MAMA WYGLĄDA ŚWIETNIE, SĄ ZDJĘCIA

Zobacz także: WIĘCEJ PIENIĘDZY DLA POLAKÓW. WIEMY, KTO MOŻE SPODZIEWAĆ SIĘ DODATKOWYCH WPŁYWÓW