Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Po smoleńskiej tragedii media mocno zainteresowały się jej życiem. Sama Marta napisała książkę „Moi Rodzice”, będącą wspomnieniem Marii i Lecha Kaczyńskich.

Kaczyńska ma dwie córki – starszą, Ewę (ur. w 2003 r.), oraz młodszą, Martynę (ur. w 2007r.), ojcem obojga był jej wcześniejszy kochanek – Dubieniecki. Następnie wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego dziecka – syna, Stanisława Lecha.

Marta Kaczyńska prywatnie

Marta Kaczyńska niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Z Instagrama nie dowiemy się tego, jak bratanica Jarosława Kaczyńskiego spędzać czas. Możemy natomiast wywnioskować to, czym się interesuje. Wszystko zapisane jest w publikowanych przez nią zdjęciach.

Na instagramie Marty Kaczyńskiej często możemy podziwiać jej mieszkanie. Jak widać na zamieszczonych fotografiach, mieszkanie Marty Kaczyńskiej jest luksusowe. Trzeba przyznać, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma dobry gust. Jej apartament urządzony został ze smakiem i do złudzenia przypomina paryską kamienicę. Jest po prostu przepiękny!

Były mąż Marty Kaczyńskiej nie stosuje się do zaleceń rządu, źródło: Fakt
Były mąż Marty Kaczyńskiej nie stosuje się do zaleceń rządu, źródło: Fakt
Były mąż Marty Kaczyńskiej nie stosuje się do zaleceń rządu, źródło: Fakt

Marta Kaczyńska uwielbia także krajobrazy. Na jej instagramie nie brakuje zdjęć ukazujących rośliny czy piękne okoliczności przyrody. Często możemy pooglądać piękne kadry wprost z Trójmiasta. Często króluje na nich morze i wspaniały zachody słońca. Na Instagramie Marty znajdziemy także zdjęcia kwiatów.

To, czego Marta Kaczyńska nie zamieszcza na swoim Instagramie to zdjęcia promocyjnych produktów. Nigdy nie udało nam się zauważyć tego, aby prawniczka reklamowała cokolwiek na swoim prywatnym koncie.

Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska

To też może cię zainteresować: Niektóre zachowania Polaków powodują zniesmaczenie. Co takiego robią nasi rodacy, co niezbyt dobrze o nas świadczy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy to kolejne ognisko koronawirusa w naszym kraju? Liczba potwierdzonych przypadków jest niepokojąca

O tym się mówi: Marcelina Zawadzka nie poprowadzi „The Voice of Poland”. Znana jest jej następczyni, wybór jest zaskakujący