Maja Hyży przez ostatnie miesiące, odkąd powiadomiła całą Polskę na swoim Instagramie, że spodziewa się trzeciego dziecka, niemal nieustannie raczyła swoich obserwatorów i fanów zdjęciami w ciąży.

Wszyscy podkreślali, że celebrytka przepięknie wygląda, a odmienny stan widocznie jej służy. Córka piosenkarki i jej partnera przyszła na świat 13 lipca i wydawałoby się, że ten okres powinno się poświęcić wyłącznie dziecku.

Młoda mama nieustannie dzieli się fotografiami ślicznej dziewczynki na Insatgramie, jednak postanowiła jeden wieczór poświęcić pracy. Pojawiła się na branżowym evencie promującym perfumy, których jest ambasadorką.

Nie sposób oderwać od niej oczu – Maja Hyży wygląda kwitnąco, a świetnie dobrana typowo letnia sukienka w kolorach mocnego różu i pomarańczy sprawiła, że wygląda jak nastolatka, a nie mama trójki dzieci!

Maja Hyży na evencie perfum, których jest ambasadorką. Celebrytka wygląda kwitnąco!

Trzecie dziecko Mai Hyży, córka Antosia przyszła na świat zaledwie dwa tygodnie temu, 13 lipca. Młoda mama dzieli się nieustannie zdjęciami swojej pociechy, ale postanowiła również wrócić do pracy. Jako ambasadorka perfum zjawiła się na imprezie branżowej!

fot. Instagram @majahyzy

To szczególny czas w życiu Mai Hyży, która 13 lipca urodziła trzecie dziecko i długo wyczekiwaną córeczkę, Antosię.

Wokalistka wygląda naprawdę fantastycznie, biorąc pod uwagę, że jej córka pojawiła się na świecie zaledwie kilkanaście dni temu! Młoda mama nieustannie chwali się pociechą na Instagramie i nic w tym dziwnego – dziewczynka jest naprawdę urocza.

Jak zapowiedziała, już wkrótce odbędzie się chrzest małej Tosi. Maja czeka jednak na poród swojej siostry, która również jest w ciąży. Robiąc sobie kilkugodzinną przerwę w opiece nad maleńką córką Maja Hyży pojawiła się na evencie promującym najnowszą linię perfum marki, której jest ambasadorką.

Założyła sukienkę w intensywnych kolorach, a do tego włożyła wygodne sneakersy.

źródło: Pomponik