To nie był łatwy czas dla Roberta i Ani Lewandowskich. Przez wiele tygodni para pozostawała bez zajęcia – niemożność podróżowania spowolniła biznesy obojga, a piłkarz dodatkowo nie brał udziału w meczach przez zawieszone rozgrywki sportowe z uwagi na pandemię.

Anna Lewandowska za to troszczyła się szczególnie o siebie i swój organizm ze względu na ciążę, której ostatni trymestr przypadł właśnie na epidemię i ograniczony dostęp do służby zdrowia, nawet prywatnie.

Musiał to być dość stresujący czas dla młodego małżeństwa, szczególnie, że nie mogli nawet spotkać się z bliskimi w Polsce przez zamknięte granice lądowe i powietrzne.

W maju przyszła na świat ich wyczekiwana i upragniona druga córka, Laura. Anna i Robert chwalili się narodzinami dziewczynki w mediach społecznościowych, a zewsząd napływały gratulacje – nie tylko od bliskich i fanów, ale również znanych znajomych pary, w tym gwiazd i celebrytów.

Minęło jednak sporo czasu, zanim para mogła zawitać do Polski i zaprezentować malutką Laurę rodzinie w Polsce.

Robert i Anna Lewandowscy w Polsce. Odwiedzili znajomych, korzystając z letniej pogody

Niedawno jednak rozgrywki piłkarskie zostały wznowione, a Robert Lewandowski przeszedł obowiązkową kwarantannę, zagrał w kilku istotnych meczach i udało mu się zdobyć tytuł najlepszego piłkarza Bundesligi. Mówi się o tym, że piłkarz ma ogromne szanse na tegoroczną Złotą Piłkę! Para niedawno wybrała się na krótki wypoczynek z córkami na Majorkę, a teraz zawitała do Polski, by spotkać się ze znajomymi.

Korzystając z pięknej, letniej pogody Lewandowscy umówili się ze znajomymi w modnej restauracji, a tam na spotkaniu złapali ich fotoreporterzy „Faktu”. Stylowo ubrani i dbający o wizerunek naprzemiennie pilnowali swoich córek, a znajomi pary pochylali się nad wózkiem z małą Laurą, by przywitać się z dziewczynką.

Później Ania Lewandowska zabrała córeczki i wybrała się z nimi na spacer.

źródło: Fakt