Media obiegła bardzo ważna wiadomość na temat Jerzego Stuhra. Jak podawano, aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z przypuszczalnym darem mózgu. Miniony weekend aktor spędzał na Podhalu, gdzie w nocy z niedzieli na poniedziałek jego stan uległ znacznemu pogorszeniu.

Według informacji podanych przez przyjaciela aktora Jerzego Radziwiłowicza, Jerzy Stuhr przypuszczalnie doznał wylewu. Nie jest tajemnicą, że artysta przeszedł także zawał serca, oraz wygrał walkę z nowotworem krtani, a w tym wszystkim dzielnie wspierała go żona Barbara wraz z dziećmi.

Jerzy Stuhr. Źródło: fakt.pl
Jerzy Stuhr. Źródło: fakt.pl

Papież udzielił wstawiennictwa Jerzemu Stuhrowi

Nie da się ukryć, że Jerzy Stuhr stoczył już kilka batalii o własne życie i zdrowie, jak dotąd – wygranych. Miejmy nadzieję, że również tym razem aktor pokona problemy zdrowotne.

Jak podaje Super Experss, przed kilkunastoma laty córka Jerzego Stuhra, Marianna, usłyszała przygnębiającą diagnozę lekarską – miała guza. Na całe szczęście możliwa była operacja.

„Mówiono mi wszystko. Nie córce, nie żonie, tylko mnie. (...) Wiedziałem, że muszę to wszystko wziąć na swoje bary. Muszę być źródłem siły dla moich najbliższych. Byłem z Marianną przez cały czas” – opisywał Jerzy Stuhr w książce „Stuhrowie. Historie rodzinne”, którą napisał.

Jerzy Stuhr. Źródło: Twitter
Jerzy Stuhr. Źródło: Twitter

„Pękłem tylko raz, przed operacją. Poszedłem do spowiedzi (...) Po spowiedzi ksiądz infułat obiecał, że następnego dnia, gdy będzie na obiedzie u Ojca Świętego, poprosi go o wsparcie.”

Tak właśnie się stało. To właśnie wtedy papież Jan Paweł II pomodlił się za zdrowie córki Jerzego Stuhra.

Miejmy nadzieję, że aktor również odzyska zdrowie i wyjdzie ze szpitala. Redakcja trzyma za niego kciuki.

Przypomnij sobie o… NIECODZIENNE ZASTOSOWANIE WORECZKA Z MONETAMI. EFEKTY JEGO DZIAŁANIA SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: SPEKTAKULARNY ETAP PRAC ZAKOŃCZONY PODCZAS BUDOWY WIADUKTU. CO DOKŁADNIE ZROBIONO W UBIEGŁY WEEKEND

Portal Życie pisał również o… KASIA TUSK POCHWALIŁA SIĘ RODZINNYM SPACEREM. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, JAK DUŻA JEST JUŻ JEJ CÓRECZKA