Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 roku urodziła córeczkę, która dostała na imię Emilia. Tancerka i aktorka postanowiła także prowadzić kanał na YouTube.

Od 19 grudnia 2019 roku na jej kanale pojawiają się filmiki należące do serii „Jestem mamą”, w których poucza i instruuje inne mamy. Aktorka na swoich filmikach porusza m.in. temat wizyty u pediatry czy pierwszej kąpieli dziecka.

Agnieszka Kaczorowska chętnie opowiada o swoim macierzyństwie i wygląda na to, że bardzo podoba jej się nowa rola. Jej porady dla mam spotykają się z zainteresowaniem, choć internauci od razu zauważają, jakie błędy popełnia aktorka.

Od jakiegoś czasu Agnieszka Kaczorowska aktywnie udziela się również na Instagramie, a także pokazuje w mediach – chętnie udziela wywiadów. Podczas jednego z nich wypowiedziała słowa, które zapewne zrobią duże wrażenie na jej fanach.

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram

Agnieszka Kaczorowska będzie mieć drugie dziecko

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się pogłoski, że Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska chcą już mieć drugie dziecko – internauci życzą im synka, który byłby młodszym bratem Emilki.

Jak podaje Pomponik, Agnieszka Kaczorowska zajęła stanowisko w tej sprawie. Podjęła decyzję o zamknięciu swojej szkoły tańca „Danceworld”.

- Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam, że nie mogę ryzykować – wyjaśniała. Okazuje się jednak, że jest zadowolona z tego stanu rzeczy – skupia się na najbliższych, w tym Emilce, która zaraz będzie miała roczek.

- Wspaniale jest być mamą. Jestem przeszczęśliwa, Emilka jest małym cudem – opowiadała krótko po narodzinach córki.

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram

Wtedy nie ujawniła tego, co wiadomo od niedawna. Okazuje się, że aktorka planuje także rodzeństwo dla córki, i to prawdopodobnie niedługo – jak sama mówiła, w jej przypadku, przy dużej różnicy wieku między nią a rodzeństwem, czuła się jak z opiekunami i wolałaby, by jej dzieci mogły się razem bawić i wychowywać.

Agnieszka Kaczorowska już przygotowuje się do nowej roli – ona i Maciej Pela kupili dom pod Warszawą, w którym są przygotowane dwa dziecięce pokoje!

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN I RADOSŁAW MAJDAN WYBRALI SIĘ NA GŁOSOWANIE Z NAJMŁODSZYM SYNKIEM. MALUCH JEST NIESAMOWICIE SPOKOJNYM DZIECKIEM

Jak informował portal Życie: WARTO ZOBACZYĆ PIĘKNE WIDOKI NAD POLSKIM MORZEM. TAKIE ZACHODY MOŻNA ZAOBSERWOWAĆ TYLKO NA POMORZU [ZDJĘCIA]

Portal Życie pisał również o… CO POWIEDZIAŁA MAŁGORZATA TRZASKOWSKA, GDY USŁYSZAŁA WYNIKI WYBORÓW? PADŁY MOCNE SŁOWA