Dziś wszyscy wiemy, że życie Małgorzaty Rozenek-Majdan po wielu perturbacjach zaczyna się układać. Celebrytka po długich staraniach o wspólne dziecko z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem nareszcie doczekała się potomka.

10 czerwca na świat przyszedł trzeci syn gwiazdy, któremu szczęśliwi rodzice nadali imię Henryk. Majdan szaleje z zachwytu nad malcem i nie wyobraża sobie życia bez synka. Jednak niewiele osób pamięta o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie była żoną tylko Jacka Rozenka i dziś Radka Majdana. W Jej życiu był również inny mężczyzna, który dość wcześnie stał się jej mężem! O kim mowa?

Większość osób śledzących poczynania Perfekcyjnej Pani Domu jest świadoma tego, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest zamężna po raz trzeci, jednak niewielu ma świadomość, kim był pierwszy mąż celebrytki. Nieznana prawda wyszła na jaw, niektórzy mogą być zaskoczeni!

Kim jest pierwszy mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan? Tajemnica wyszła na jaw dotycząca młodzieńczych lat gwiazdy wyszła na jaw!

Dziś Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą żoną byłego bramkarza Radosława Majdana, z którym niedawno doczekali się wspólnego syna, Henia. To trzecie dziecko i trzeci syn gwiazdy – wcześniej z małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem doczekała się chłopców – Stanisława i Tadeusza.

fot,. Instagram

Celebrytka przyznaje, że mimo rozstania po 10 latach udało się jej wypracować z aktorem pełną szacunku, przyjaźni i wzajemnego oparcia relację również ze względu na dzieci, a Radek Majdan dogaduje się dobrze z byłym mężem swojej żony.

Niewiele osób wie jednak, że Małgorzata Rozenek-Majdan była zamężna trzy razy, a pierwszy raz na ślubnym kobiercu stanęła jeszcze w czasach studenckich. Kim jest jej pierwszy mąż? Jak donosi portal lelum.pl, to Łukasz Bukaczewski, poznany na studiach prawniczych. Małżeństwo było jednak bardzo krótki, a małżonkowie rozeszli się w zgodzie. „perfekcyjna” wspomina ten związek z rozrzewnieniem.

- Krótkie. Krótkie, miłe… Naprawdę! Mamy dobre relacje i kontakt. Nie ma co się nad tym rozwodzić, bo dla niektórych będzie to kolejna pożywka – powiedziała kiedyś w wywiadzie dla magazynu VIVA Małgorzata Rozenek-Majdan.

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: SYN ZENONA MARTYNIUKA PONOWNIE ZASKAKUJE SWOIM ZACHOWANIEM. INTERNAUCI SĄ NIEBYWALE ZASKOCZENI NAGANNYM POSTĘPOWANIEM MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: PAWEŁ DELĄG I DOMINIKA KULCZYK PRZYŁAPANI NA RANDCE. WYMIENIALI SIĘ POCAŁUNKAMI W CENTRUM STOLICY

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU