To było wielkie wydarzenie w życiu lidera kultowej dla fanów disco polo grupy Boys. Marcin Miller do dziś przyznaje, że było to taki niezapomniana chwila, że wówczas uwierzył w swój sukces i zrozumiał, że fani naprawdę go kochają.

Każdy, kto znalazłby się na jego miejscu nie mógłby ukryć łez na wspomnienie tak pięknego momentu. Niezapomniane chwile wróciły do Marcina Millera z powodu swoich urodzin. To naprawdę poruszająca scena!

Wydarzenie sprzed lat wciąż jest żywe w pamięci gwiazdora disco polo. Nigdy w życiu nie pomyślałby, że ktoś zrobi mu taki prezent. Oddanie fanów dla Marcina Millera i grupy Boys jest ogromne!

Marcin Miller opowiada o niesamowitej chwili w swoim życiu. Fani są mu oddani do dziś, kochają króla disco polo!

Choć dziś jego sława odrobinę przycichła to Marcin Miller był w Poslce uważany za mega gwiazdę, a na kocnerty disco polo z udziałem grupy Boys przychodziły prawidzwe tłumy bawiąc się do białego rana w rytm ulubionej muzyki i wielkich hitów zespołu, z „Jesteś szalona” na czele.

Marcin Miller zarabiał wówczas ogromne pieniądze, ale najważniejszy był dla niego bliski, ciepły kontakt z fanami, którzy nie szczędzili mu pięknych słów i wzruszających gestów. Właśnie jeden z nich zapadł mu głęboko w pamięci.

Jak wspomina serwis Disco Polo Info, cytowany przez Pikio.pl, muzyk, który wydał łącznie 21 albumów z grupą Boys, której jest liderem i wokalistą od 30 lat ma niesamowite wspomnienie z czasów młodości. Wróciło ono do niego, gdy niedawno obchodził urodziny, a z życzeniami i kwitami przyjechał do niego ukochany syn z wnukiem.

Z powodu obchodzenia 50. Urodzin, któ®ych Marcin Miller nie planował obchodzić hucznie w domu rodziny pojawił się syn Alan z malutkim wnukiem muzyka, Michałem. Właśnie spędzenie czasu z najbliższymi przywołało u niego wielkie wspomnienie.

O co chodzi? O jubileuszowy koncert w Sopocie. Gdy artysta żegnał się już z publiką i miał zejść ze sceny, nagle obok niego pojawił się fan z wielkim bukietem róż i serdecznymi życzeniami. Zachęcona publika zaczęła głośno śpiewać „Sto lat”. Takie chwile chciałby przeżyć każdy artysta!

fot. Instagram @marcinmillerboys

Jak informował portal „Życie”: SYN ZENONA MARTYNIUKA PONOWNIE ZASKAKUJE SWOIM ZACHOWANIEM. INTERNAUCI SĄ NIEBYWALE ZASKOCZENI NAGANNYM POSTĘPOWANIEM MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: PAWEŁ DELĄG I DOMINIKA KULCZYK PRZYŁAPANI NA RANDCE. WYMIENIALI SIĘ POCAŁUNKAMI W CENTRUM STOLICY

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU