Decyzja Jana Englerta to doskonały przykład tego, ze rodzice są w stanie zrobić wszystko dla swoich dzieci, czasem nawet złamać swoje twarde, pielęgnowane od lat zasady. Jeśli chodzi o przyszłość naszych pociech potrafimy wspiąć się na wyżyny, a czasem odwrotnie – zrezygnować z ambicji, a nawet swojego wypracowanego przez lata wizerunku, by tylko uszczęśliwić swojego dziecko.

Tak jest właśnie w przypadku Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. Uważany za kultowego aktor, wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie i od 17 lat dyrektor artystyczny Teatru Narodowego w Warszawie, wraz z równie wielką i utalentowaną żoną, aktorką Beatą Ścibakówną postanowili zagrać w filmie, o udział w którym nikt nie posądziłby tak uznanego artysty. Skąd ten pomysł?

Sensacyjna wiadomość dla fanów kultowego aktora! Jan Englert zdecydował się na niesamowity krok w zawodowej karierze i nietypową współpracę. Wszystko po to, by zdobyć horrendalną sumę dla swojej córki, Heleny!

Jan Englert i Beata Ścibakówna zagrają w niezwykle głośnym i kontrowersyjnym filmie, który produkuje Doda! Powód? Chęć zarobienia na prestiżowe studia córki!

Jan Englert i Beata Ścibakówna zdecydowali się przyjąć propozycję zagrania w kontrowersyjnym i niezwykle głośnym filmie na podstawie książki Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. Na kamerą stanie Maria Sadowska, a film zdecydowała się wyprodukować Doda wraz ze swoim mężem Emilem Stępniem. Rabczewska nie pierwszy raz występuje w roli filmowej producentki.

fot. Instagram

Na udział w kontrowersyjnym filmie Jan Englert i Beata Ścibakówna zdecydowali się zasadniczo z jednego powodu – muszą zdobyć pieniądze na zagraniczne studia swojej córki, Heleny. Dziwczyna zdążyła już zagrać niewielkie role w serialu TVP2 „Barwy Szczęśćia”, a także wystąpiła przed kamerą ze swoim ojcem w filmie „Układ zamknięty”. Helena ma jednak wielkie ambicje, stąd podjęcie studiów aktorskich w USA.

Helena Englert dostała się do prestiżowej nowojorskiej Tisch School of the Arts. Jednak roczny koszt studiów to aż…. 300 tysięcy złotych. Choć oboje aktorów nie może narzekać na zarobki to taka suma zdecydowanie przekracza ich możliwości finansowe. Stąd właśnie angaż obojga w „Dziewczynach z Dubaju”.

- Helena docenia ich piękny gest. Tym bardziej, teraz kiedy po buncie okresu dojrzewania, który im zafundowała, nie ma już śladu. Co więcej, dziewczyna nie kryje, że pragnie iść w ślady sławnych rodziców i w przyszłości błyszczeć na scenie jak oni, a to napawa ich dumą - przekazał informator "Na żywo", cytowany przez Pikio.pl.

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: SYN ZENONA MARTYNIUKA PONOWNIE ZASKAKUJE SWOIM ZACHOWANIEM. INTERNAUCI SĄ NIEBYWALE ZASKOCZENI NAGANNYM POSTĘPOWANIEM MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: PAWEŁ DELĄG I DOMINIKA KULCZYK PRZYŁAPANI NA RANDCE. WYMIENIALI SIĘ POCAŁUNKAMI W CENTRUM STOLICY

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU