Nie da się ukryć, że telenowela „Klan” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Gdy widzowie obawiali się, czy będą mogli jesienią obejrzeć nowe odcinki serialu przez niemożność wejścia na plan aktorów ze względu na epidemią koronawirusa, okazało się, że ekipa i aktorzy już wkrótce będą mogli zacząć zdjęcia do zaplanowanych do emisji po wakacjach epizodach.

Okazuje się jednak, że na planie serialu nie jest tak różowo i bezpiecznie, jak mogłoby się wydawać! O swoich wątpliwościach dotyczących ryzyka zarażenia się koronawirusem między pracownikami produkcji i samą obsadą powiedziała głośno gwiazda serialu, Anna Powierza. Aktorka powiedziała kilka gorzkich słów!

Epidemia koronawirusa wstrzymała produkcję programów rozrywkowych i seriali. Dziś jednak powoli wszystko wraca do normy. Gwiazda „Klanu” narzeka jednak na warunki pracy. Boi się o swoje zdrowie i życie!

Anna Powierza w mocnych słowach o warunkach pracy na planie „Klanu” w trakcie epidemii koronawirusa! Nie jest lekko, aktorka się boi!

Anna powierza od lat wciela się w postać Czesi w telenoweli „Klan”. Widzowie uwielbiają ją za jej bezpretensjonalność i barwny charakter, przez co oglądają jej życiowe perypetie z zaciekawieniem. Aktorce nie podoba się jednak to, jak wygląda praca na palnie „Klanu” po powrocie z przymusowej kwarantanny przez koronawirusa. Gwiazda serialu przekonuje, że obsada nie miała wykonanych testów PCR na nosicielstwo SARS-COV-2!

– Nam niestety nie robiono testów na koronawirusa przed powrotem na plan – ani potem, ani w trakcie zdjęć. Musimy więc słuchać sami własnego ciała, sprawdzać, czy nie mamy gorączki i nie bagatelizować tego, że się źle czujemy – powiedziała aktorka w rozmowie z Faktem, cytowana przez portal lelum.pl.

Według tego, co powiedziała aktorka ekipa została wyposażona w maseczki i płyny do dezynfekcji, utrzymywany jest również dystans społeczny między aktorami. Anna Powierza uważa jednak, że to niewystarczający poziom bezpieczeństwa, gdy nie wie, czy któryś z jej kolegów nie jest zarażony koronawirusem!

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: SYN ZENONA MARTYNIUKA PONOWNIE ZASKAKUJE SWOIM ZACHOWANIEM. INTERNAUCI SĄ NIEBYWALE ZASKOCZENI NAGANNYM POSTĘPOWANIEM MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: PAWEŁ DELĄG I DOMINIKA KULCZYK PRZYŁAPANI NA RANDCE. WYMIENIALI SIĘ POCAŁUNKAMI W CENTRUM STOLICY

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU