Kiedy w styczniu Sussexowie zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej nikt nie mógł spodziewać się tego, co stanie się w czasie kolejnych miesięcy. Brytyjskie i amerykańskie tabloidy prześcigają się w doniesieniach na temat Meghan i Harry’ego. Najpierw głośno było o ich kosztownej przeprowadzce do kanady, gdzie mieli osiąść na stałe.

Tam jednak samej Meghan się nie spodobało i z domu wartego miliony funtów para postanowiła przenieść się do Los Angeles tak, aby Meghan miała bliżej do swojej matki. Harry’emu udało się także lobbować w środowisku amerykańskiego przemysłu filmowego i dzięki jego zaangażowaniu Meghan Markle dostała angaż jako aktorka dubbingowa w produkcjach Disneya. To jednak nie wszystko!

Żona księcia Harry’ego zagroziła, że ma plany wejścia w świat polityki. Liczy na to, że jej aspiracje poprze małżonek. Rodzina królewska jest przerażona!

Meghan Markle ma ambicje polityczne! Czy zamierza kandydować?

Nie da się ukryć, że jest to intensywny rok dla Meghan i Harry’ego. Jak przekonuje serwis Pudelek.pl, Meghan zafundowała zarówno Harry’emu, jak i ich wspólnemu synowi Archiemu niezły rollercoaster. Żadna popularności żona księcia finalnie postanowiła wrócić do Los Angeles, by tam móc być pod obstrzałem fotoreporterów. Widać, że była księżna ma spore parcie na szkło! Po angażu w Disneyu Meghan miała zagrać superbohaterkę w filmie Marvela, ale jej plany zostały przerwane przez koronawirusa.

Jak donosi Daily Mail, Meghan zamierza obrac zupełnie inną ścieżkę kariery – chce się zaanażować w politykę, m.in. walcząc z rasizmem, podziałami społecznymi. Informatorzy twierdzą, że kobieta uważa, iż jest to jej powołanie i przeznaczenie.

- Meghan powiedziała, że jej praca w roli przywódcy jest teraz jeszcze bardziej istotna. Rozmawiała już z Oprah [Winfrey] i innymi liderami społeczności na temat tego, jak może przyczynić się do rozwiązania problemu – cytuje Daily Mail serwis Pudelek.pl

Meghan chce zostać aktywistką i przewodniczyć wielu akcjom politycznym w USA. Dobry wybór?

fot. YouTube

Jak informował portal „Życie”: SYN ZENONA MARTYNIUKA PONOWNIE ZASKAKUJE SWOIM ZACHOWANIEM. INTERNAUCI SĄ NIEBYWALE ZASKOCZENI NAGANNYM POSTĘPOWANIEM MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: PAWEŁ DELĄG I DOMINIKA KULCZYK PRZYŁAPANI NA RANDCE. WYMIENIALI SIĘ POCAŁUNKAMI W CENTRUM STOLICY

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU