Katarzyna Łaniewska o doskwierającej samotności

Jak podaje portal "Pikio.pl", Katarzyna Łaniewska, aktorka, która była jedną z gwiazd popularnego serialu Telewizji Polskiej o tytule "Plebania", udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" stwierdziła, że doskwiera jej samotność, a rodzina coraz rzadziej ją odwiedza. Kobieta trzyma się przy życiu jedynie dzięki modlitwie.

Dwa lata temu odszedł mąż aktorki, z którym spędziła czterdzieści lat. Nic więc dziwnego, że w ostatnich miesiącach przeżywa trydny okres i odczuwa samotność, która towarzyszy jej na co dzień. Łaniewska tękni za tym, by porozmawiać z kimś w cztery oczy i potrzymać kogoś bliskiego za rękę. Okazuje się, że nie może otrzymać takiego wsparcia nawet od swojej rodziny.

Samotność, szczególnie na stare lata, jest bardzo przykra i dojmująca. Mówię oczywiście o sobie. Ale myślę też, że takich odosobnionych osób, takich jak ja, jest bardzo dużo. Rozmowy przez telefon to nie to samo. Brakuje mi takiej prawdziwej, w cztery oczy. Albo na przykład potrzymania bliskich za rękę. Modlitwa mnie jakoś trzyma. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Katarzyna Łaniewska

Życzymy aktorce pogody ducha!

To również może Cię zainteresować: GLIWIŃSKA ZŁAPANA Z TAJEMNICZYM MĘŻCZYZNĄ. CZY TO JAROSŁAW BIENIUK

Zobacz także: RADOSŁAW MAJDAN TĘSKNI ZA SYNEM. OPUBLIKOWAŁ WZRUSZAJĄCY WPIS NA INSTAGRAMIE