Małgorzata Rozenek wychodzi ze szpitala w obstawie męża

Jak podaje "Fakt.pl", Małogorzata Rozenek sumiennie relacjonowała swój stan błogosławiony za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebrytka bardzo długo starała się z mężem o dziecko, które jest pierwszym potomkiem Radosława Majdana. Przypomnijmy, że "perfekcyjna pani domu" ma już dwóch starszych synów z pierwszego małżeństwa - Stanisława i Tadeusza. Teraz do tych uroczych chłopców dołączył Henio. Maluch urodził się 10 czerwca, a już trzy dni po tym wyszedł razem z mamą ze szpitala. Paparazzi przyłapali szczęśliwych rodziców. Uśmiech nie schodził im z twarzy!

Instagram/ @m_rozenek

Małgorzata Rozenek nigdy nie kryła, że pry każdej ciąży korzystała z formy zapłodnienia in vitro. Kobieta od lat starała się o trzecie dziecko, które było wielkim marzeniem jej męża. Ich sen o powiększonej rodzinie ziścił się! Na świat przyszedł Henio, o czym chętnie szczęśliwi rodzice poinformowali na Instagramie. Już w dzień narodzin na profilu Rozenek i Majdana pojawiły się zdjęcia świeżo upieczonej mamy i uroczrgo Henia.

Wczoraj, 13 czerwca, Małgosia wyszła już ze szpitala. Po celebrytkę przyjechał mąż z bukietem kwiatów, który czule wziął od swojej ukochanej nosidełko z synkiem. Trzeba przyznać, ze to bardzo miły gest ze strony Radosława, a piękne roślinki są zawsze trafną formą podziękowań.

Gratulujemy rodzicom pociechy!

Fakt.pl