Lech Wałęsa trzyma najmłodszego wnuczka na kolanach

Jak podaje "Fakt.pl", Lech Wałęsa ma bardzo liczną rodzinę. Jego córka, Magdalena, w sierpniu ubiegłego roku wzięła ślub z niejakim Lechem Kaźmierczykiem, który po ceremonii przyjął nawzisko żony i tym samym stał się drugim Lechem Wałęsą. Para doczekała się upragnionego synka, Karolka, który przyszedł na świat w lutym. Chłopczyk ma już cztery miesiące, jednak dopiero teraz mógł spędzić więcej czasu z popularnym dziadkiem. Polityk zrobił sobie z potomkiem wspólne pierwsze zdjęcie!

Lech Wałęsa/screen YouTube Onet News
Lech Wałęsa/screen YouTube Onet News
Lech Wałęsa/screen YouTube Onet News

Rodzina Lecha Wałęsy uważa, że Karolek to wykapany dziadek i ma już powodzenie u kobiet, w szczególności pielęgniarek. Pomimo pandemii mały chłopczyk złapał dobry kontakt z dziadkiem i widać na zdjęciu, że dobrze czuje się w jego towarzystwie. Ojciec dziecka w rozmowie z "Faktem" opowiedział o tej relacji:

Synuś złapał znakomitą więź z dziadkiem, z daleka wita go uśmiechem, mieszkamy niedaleko, spotykamy się z dziadkami w ogrodzie. Pierwsza zauważyła to moja siostrzenica, ale teraz mówią o tym inni. Podobieństwo do dziadka Lecha jest uderzające, a ja się śmieję że już ma powodzenie u kobiet, bo wszystkie panie są nim zachwycone, począwszy od babć po pielęgniarki ze szpitala, w którym się urodził.

Fakt.pl