Mieszkanie Rafała Trzaskowskiego

Powszechnie wiadomo, że politycy i osoby sprawujące państwowe urzędy muszą składać zeznania podatkowe i oświadczenia majątkowe. Jakim dorobkiem może pochwalić się kandydat na prezydenta Polski? Rafał Trzaskowski ma dwa mieszkania: jedno o powierzchni 79 metrów kwadratowych i wartości 1 miliona złotych odziedziczone w spadku po rodzicach oraz drugie, które dzieli ze współmażonką. Ma ono około 103 metrów kwadratowych, a na rynku byłoby można zakupić je za bagatela 930 tysięcy złotych.

Rafał Trzaskowski niegdyś zrobił sobie w jednym z mieszkań sesję zdjęciową, która ujrzała światło dzienne podczas startowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2003 roku. Choć od tego czasu minęło sporo lat, polityk nadal jest miłośnikiem literatury i jazzu - o czym wiedzą tylko nieliczni. Sami zobaczcie!

Pomponik.pl

Pomponik.pl

Biblioteczka kandydata na prezydenta kraju jest naprawdę imponująca. Znajduje się w niej gros wartych uwagi pozycji książkowych. Ze zdjęć możemy wnioskować, że Trzaskowski jest prawdziwym melomanem, o czym świadczą chociażby obrazy i plakaty wspominające o amerykańskiej muzyce czarnoskórych wirtuozów jazzowych. Dodatkowo polityk pozuje na tle antyramy z napisem "Solidarność".

Ciekawostką jest również to, że Rafał Trzaskowski to przyjaciel jednego z najpopularniejszych aktorów - Michała Żebrowskiego. Polityk był gościem na uroczystości ślubnej gwiazdora.

Pomponik.pl

Pomponik.pl