Piękna siostra Justyny Żyły

Jak podaje portal "Pikio.pl", Justyna Żyła wciąż zaskakuje swoją aktywnością w mediach społecznościowych. Od głośnego rozstania ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą, minęły już dwa lata, a była żona sportowca osiąga coraz większą popularność. Wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" oraz zgodziła się na rozbieraną sesję do jednego z magazynów dla panów.

Ostatnio Justyna podzieliła się niecodziennym ogłoszeniem, w którym poinformowała, że suzka męża, wypisując cechy idealnego kandydata. Pochwaliła się również zdjęciem, na którym widać efekty jej metamorfozy wizualnej. Czym tym razem zaskoczyła fanów?

Youtube

Była żona skoczka narciarskiego często publikuje posty dotyczące życia prywatnego, jednak pokazywanie wizerunku członków jej rodziny nie należy do codzienności. Tym razem zrobiła wyjątek. Zobaczcie, jak wygląda siostra Justyny! Jej uroda zachwyciła internautów. Podobna do celebrytki?

Instagram

Użytkownicy mediów społecznościwych odnaleźli również konto mamy Justyny, na którym ostatnio pojawiło się nowe zdjęcie. Zgodnie stwierdzili, że kobieta wygląda bardzo młodo, a córki odziedziczyły po niej urodę.

Youtube