Ania Lewandowska to trenerka o wielkiej pasji i energii do życia. Trenerka zachwyca swoim wyglądem i pogodą ducha. Nawet w ciąży wygląda olśniewająco.

Mała Klara nie może doczekać się rodzeństwa

Lewandowscy kwarantannę spędzają z dala od rodziny, jednak mają dużo wolnego czasu i starają się cieszyć swoim towarzystwem.

Para na co dzień mieszka w Niemczech. To własnej tam w pięknym domu z dużym ogrodem i siłownią, Lewandowscy spędzają ten trudny dla wszystkich czas.

Lewandowscy. Screen:Instagram
Lewandowscy. Screen:Instagram
Lewandowscy. Screen:Instagram

Mając taką willę, państwo Lewandowscy mogą sobie pozwolić na odpoczynek na świeżym powietrzu. Cała rodzina wykorzystuje go na zabawę i naukę.

Kilka dni temu Anna i Robert Lewandowscy przyznali, podczas instagramowego liva z Mariną i Wojtkiem Szczęsnym, że mała Klara już nie może doczekać się rodzeństwa. Codziennie wypytuje rodziców, kiedy maleństwo pojawi się na świecie.

Czy Anna Lewandowska już urodziła?

W ostatnim czasie popularna trenerka dodała na swojego Instagrame zdjęcie, które rozwiewa wszelkie spekulacje. Mianowicie rodzina Lewandowskich wciąż oczekuje na przyjście kolejnego maleństwa. Choć prawdopodobnie narodziny dziecka już niebawem. Para lada moment powita na świecie kolejnego członka swojej rodziny.

Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com

Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska wygląda olśniewająco na nowym zdjęciu. Oprócz okrągłego brzuszka, nie ma żadnych dodatkowych kilogramów.

Może zainteresuje Cię to: W WIEKU 35 LAT ŻYJE Z OŚMIORGIEM DZIECKIEM NA ZASIŁKU. W NAJBLIŻSZYM CZASIE MA W PLANACH ZAKUP KONIA

Zobacz także: KATARZYNA DOWBOR PLANUJE POWRÓT DO PRACY. JAK WYOBRAŻA SOBIE DALSZE KRĘCENIE PROGRAMU "NASZ NOWY DOM" PODCZAS PANDEMII KORONAWIRUSA

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: WYJĄTKOWA HISTORIA PRAWDZIWEJ PRZYJAŹNI DWÓCH BEZDOMNYCH PIESKÓW ZNALEZIONYCH NA ULICY. NIGDY WCZEŚNIEJ NIE WIDZIELI TAKIEJ WIĘZI