Osoby wierzące często wypatrują znaków danych im przez Boga lub cudów, które można tłumaczyć jego istnieniem. Dzięki temu ich wiara jest jeszcze głębsza.

Jeden z najbardziej rozsławionych cudów to z pewnością wydarzenia, które miały miejsce w Fatimie w 1917 roku. Wtedy to Maryja rozmawiała z dziećmi, którym opowiedziała o przyszłości oraz śmierci.

Mówi się, że trzej pastuszkowie dowiedzieli się wtedy, jak postępować, by zbawić świat od boskiej kary, zobaczyli także Piekło.

Czy tajemniczy znak to Oko Boga?

Najczęściej można usłyszeć historię o trzeciej Tajemnicy. Co niektórzy sądzą, że wszystko, czego dowiedziały się wtedy dzieci, dotyczyło zamachu na Jana Pawła II – zamach ten został przeprowadzony w rocznicę Objawień Fatimskich.

Oko Boga. Źródło: express.co.uk
Oko Boga. Źródło: express.co.uk
Oko Boga. Źródło: express.co.uk

Bardzo dyskusyjna jest również sprawa dokumentu znanego szerszej publiczności jako Czwarta Tajemnica Fatimska.

Kolejny tajemniczy znak pojawił się na niebie w Chinach. To właśnie on stał się przedmiotem wielu ożywionych dyskusji.

Jakiś czas temu pewien mężczyzna spojrzał w niebo, a jego oczom ukazał się niezwykły widok. To, co zobaczył na górze, wprawiło go w ogromne osłupienie.

Zjawisko na niebie niezwykle przypominało oko. Nie wyglądało na przypadek, dlatego autor filmu nazwał je Okiem Boga. Jednak to nie koniec tej historii.

Oko Boga. Źródło: thesun.co.uk
Oko Boga. Źródło: thesun.co.uk
Oko Boga. Źródło: thesun.co.uk

Kilka miesięcy wcześniej sporo osób utrzymywało, że w tym samym miejscu widziało trzy Słońca. Ta sprawa była łączona z niezwykłymi znakami, które przekazują nam siły wyższe.

Teraz, gdy doszło do tego Oko Boga, mieszkańcy są pewni – to nie przypadek. Istnieje teoria, że to siły nadprzyrodzone próbują coś przekazać Chińczykom. Inni uważają, że za tymi zjawiskami mogą stać Illuminaci, którzy rządzą światem – według zwolenników tej teorii spiskowej jest to iluzja wykreowana przez przedstawicieli sekty.

Wygląda niesamowicie, nie wiadomo jednak, czym dokładnie jest tajemnicze oko.

Przypomnij sobie o…

Jak informował portal Życie:

Portal Życie pisał również o…