Papież Franciszek uchodzi za jednego z najsympatyczniejszych duchownych. Głowa Kościoła stara się świecić przykładem i służyć dobrą radą dla wiernych. Niestety, duchowny jest tylko człowiekiem i czasem jego ludzka natura daje o sobie znać.

Większość z ludzi głowi się nad tym, ile zarabiają gwiazdy? Nie każdy jednak zastanawia się, jakimi zarobkami może pochwalić się papież Franciszek. Udało nam się do tego dotrzeć.

Papież pomaga w walce z koronawirusem

Wielu z nas pomaga w walce z koronawirusem. Na pomoc finansową decyduje się wielu polskich emerytów, mimo tak niewielkiej kwoty jaką otrzymują, decyduje się na przekazanie trzynastej emerytury, która zasiliła ich konta w kwietniu, na rzecz walki z koronawirusem.

Do grona pomagających dołączył także papież Franciszek. Jak się okazuje duchowny zaapelował do wszystkich kapłanów na świecie o to, by ci włączyli się do walki z koronawirusem.

Ile zarabia papież Franciszek? Odpowiedź potrafi zaskoczyć. źródło: youtube
Ile zarabia papież Franciszek? Odpowiedź potrafi zaskoczyć. źródło: youtube
Ile zarabia papież Franciszek? Odpowiedź potrafi zaskoczyć. źródło: youtube

Słowa papieża trafiły do głow i serc wielu kapłanów. Na utworzony przez Ojca Świętego fundusz spływają pieniądze z całego świata. Sam Ojciec Święty przekazał na rzecz pomocy aż 750 tysięcy dolarów, które trafią do najbardziej potrzebujących pomocy miejsc, wśród nich znajdują się m.in. szpitale, ośrodki pomocy czy szkoły, które prowadzone są przez kościół.

Nie wszyscy jednak dają…

Niestety nie wszyscy posłuchali słów Ojca Świętego. Kiedy wielu z nas decyduje się na pomoc najbardziej potrzebującym, na brak pieniędzy narzeka ksiądz Tadeusz Rydzyk. Co więcej chcąc uniknąć finansowego fiasco, Rydzyk prosi wiernych o pomoc finansową, która pozwoli gładko przejść przez ten trudny czas jego działalności, jaką jest „Radio Maryja”.

Tadeusz Rydzyk. Screen: YouTube
Tadeusz Rydzyk. Screen: YouTube
Tadeusz Rydzyk. Screen: YouTube

Przypomnij sobie o… KUPIENIE DROŻDŻY NIE MUSI GRANICZYĆ Z CUDEM. WIEMY, JAK PRZYGOTOWAĆ JE SAMEMU

Jak informował portal Życie: MAGDA GESSLER ZDRADZA KULISY ROZSTANIA Z 20 LAT MŁODSZYM AKTOREM. CIEKAWE, CO NA TO SAM ZAINTERESOWANY

Portal Życie pisał również o… MĄŻ JANACHOWSKIEJ O KRYZYSIE W BRANŻY ŚLUBNEJ. CZY ICH TAKŻE DOTYCZY