Karol Stasburger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych ze stacją TVP. Popularny prezenter znany jest głównie z uwielbianego przez Polaków teleturnieju „Familiada”, który oglądać można na antenie TVP2.

Karol Strasburger jest związany z telewizją już od lat. Popularny prezenter Telewizji Polskiej od kilku miesięcy jest ojcem. 

Karol Strasburger. Źródło: Youtube
Karol Strasburger. Źródło: Youtube
Karol Strasburger. Źródło: Youtube

72-letni prezenter wychowuje swoje pierwsze dziecko. Jego córka ma niespełna 5 miesięcy, a mamą dziecka jest świeżo upieczona żona Karola Strasburgera, 36-letnia Małgorzata Weremczuk.

Karol Strasburger poświęca czas rodzinie

Nie tak dawno Karol Strasburger cieszył się z narodzin córeczki, a już niedługo dziecko skończy pół roku. Jego pociecha, Laura, to oczko w głowie rodziców.

Dotychczas zapracowany prezenter nie mógł sobie pozwolić na to, by w pełni zaangażować się w wychowywanie dziecka oraz opiekę nad nim. Jednak teraz, gdy w Polsce panuje epidemia koronawirusa, Strasburger, który chwilowo nie ma pracy, może poświęcić się rodzinie.

Karol Strasburger. Źródło: Youtube
Karol Strasburger. Źródło: Youtube
Karol Strasburger. Źródło: Youtube

73-letni tata szuka plusów w każdej sytuacji. Jakiś czas temu podczas jednego z wywiadów mówił o tym, że możliwość spędzania czasu z rodziną jest niewątpliwą zaletą w tej ciężkiej sytuacji. Jak to optymista, znajduje kolejne plusy swojego położenia.

- Los tak zrządził, że mamy dużo czasu na wychowanie malucha. Zajmuje nam ten czas od rana do wieczora i jeszcze w nocy trochę. Dziś obudziła się o 6 rano, wcześniej o 5 i o 4 – opowiadał. Jak mówi, on i żona opiekują się małą Laurą na zmianę.

Karol Strasburger. Źródło: se.pl
Karol Strasburger. Źródło: se.pl
Karol Strasburger. Źródło: se.pl

Karol Strasburger śmieje się, że „ma rolę smoczkowego”. Co to znaczy? „Szukam smoczka, mam pieluchy w ręku itd.” – wyjaśnia.

Już za kilka dni Wielkanoc, którą Karol Strasburger będzie obchodzić po raz pierwszy z córeczką. Mamy nadzieję, że mimo obecnej sytuacji będzie to dla nich dobry czas.

Przypomnij sobie o… KUPIENIE DROŻDŻY NIE MUSI GRANICZYĆ Z CUDEM. WIEMY, JAK PRZYGOTOWAĆ JE SAMEMU

Jak informował portal Życie: SETKI NIESAMOWITYCH, RÓŻOWYCH STWORZEŃ. FOTOGRAF BYŁ ZDUMIONY, GDY UJRZAŁ, CO SIĘ DZIEJE NA WYBRZEŻU

Portal Życie pisał również o… MAGDA GESSLER ZDRADZA KULISY ROZSTANIA Z 20 LAT MŁODSZYM AKTOREM. CIEKAWE, CO NA TO SAM ZAINTERESOWANY