Show TVN-u „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdobyło grono wiernych fanów. Widzowie chętnie oglądali śluby zaaranżowane przez psychologów i specjalistów oraz śledzili dalsze losy uczestników.

Nie zawsze decyzje ekspertów były trafione. Większość zaaranżowanych przez nich związków rozpadła się w ciągu kilku miesięcy od wzięcia ślubu. W programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie brakowało dramatów i łez wylewanych przez uczestników.

Jednak jak to w tego typu produkcjach, czasem można liczyć także na happy end. Na takie zakończenia czeka większość telewidzów, którzy trzymają kciuki za swoich ulubieńców.

Gdzie pobrali się Agnieszka i Wojciech?

Osoby z zapartym tchem śledzące „Ślub od pierwszego wejrzenia” na pewno były pod wrażeniem czwartej edycji, która przyniosła wiele emocji. Uczestnicy mieli już ceremonie ślubne, a także wesela.

Uczestnicy programu biorą śluby w Urzędzie Miasta w Przasnyszu. Gdzie organizowane są wesela? To miejsce, w którym bawili się Agnieszka i Wojciech oraz ich goście.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program, który doczekał się już kilku sezonów – od 28 lutego widzowie mogą oglądać już czwartą edycję. Uczestniczy to Oliwia i Łukasz, Agnieszka i Wojciech, a także Adam i Joanna.

Agnieszka i Wojciech wzięli ślub w hotelu Milord w Kleszewie. Według medialnych źródeł to właścicielom miejscówki bardzo zależało, by znalazła się ona w telewizji, co dało miejscu dodatkową promocję.

Ekipa show „Ślub od pierwszego wejrzenia” brali pod uwagę dwa miejsca na wesele, jednak gdy odwiedzili oba lokale, wybór padł na hotel Milord.

Wesele kręcono przez jedną noc, co oznacza, że plan zdjęciowy był o długości przeciętnego wesela. Ujęcia nakręcono jeszcze w zeszłym roku.

Kolejny odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokaże nam podróże poślubne uczestników. Też czekacie?

Przypomnij sobie o… OLIWIA ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE Z SIOSTRĄ. SĄ BARDZO PODOBNE

Jak informował portal Życie: SNY O BLISKICH, KTÓRYCH NIE MA JUŻ NA ŚWIECIE. CZY MAJĄ JAKIEŚ ZNACZENIE

Portal Życie pisał również o… TAJEMNICE ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO. CO TAKIEGO UKRYWAŁ MINISTER ZDROWIA