Wiktoria Gabor na zawsze zapisała się w historii Eurowizji. Polka powtórzyła sukces Roksany Węgiel sprzed roku i zwyciężyła! Reprezentowała nas z piosenką Superhero. Utwór ten zawiera przesłanie m.in. dotyczące konieczności życia w zgodzie z ekologią. Mówi również o sile młodego pokolenia.

Viki Gabor jest jedną z tych artystek, która w tym trudnym dla nas wszystkich czasie postanowiła zostać w swoim domu. Dlatego też Wiktoria przyłączyła się do popularnej wśród celebrytów akcji zostań w domu. Ponadto młoda piosenkarka poradziła swoim o obserwującym, by oni również ograniczyli wychodzenia z domu w do minimum.

Przy okazji tak ważnego apelu Wiktoria Gabor postanowiła pochwalić się swoim fanom nową fryzurą. Fani artystki byli pod ogromnym wrażeniem. Pod zdjęciem młodej wokalistki zawrzało. Internauci nie szczędzili Wiki pozytywnych komentarzy.

Wiki Gabor i ważny apel

Wiktoria Gabor na zawsze zapisała się w historii Eurowizji. Polka powtórzyła sukces Roksany Węgiel sprzed roku i zwyciężyła! Reprezentowała nas z piosenką Superhero. Utwór ten zawiera przesłanie m.in. dotyczące konieczności życia w zgodzie z ekologią. Mówi również o sile młodego pokolenia.

To właśnie wygraną do prowizji byłam w karierze Wiki Gabor przełomowym momentem. Tamtej pory młoda artystka cieszy się ogromną popularnością. Gwiazda ma na swoim insta gramie już ponad 400 000 obserwujących.

Wiki Gabor traktuje kwarantannę poważnie

Wiktoria Gabor postanowiła podzielić się ze swoimi obserwującymi tym, jak spędza kwarantannę. Pod swoim ostatnim zdjęciem napisała:

Pamiętacie Miskey'a? Podczas akcji #zostanwdomu spędzam z nim mnóstwo czasu na zabawach i przytulaniu. A Wy co robicie?

Na zdjęciu zamieszczonym przez Wiktorię widzimy jej nową fryzurę. Woow, piosenkarka prezentuje się znakomicie.

Przypomnij sobie o… DOMINIKA GWIT ZACHWYCA NOWĄ KREACJĄ. AKTORKA UJAWNIA, CO SĄDZI NA TEMAT KORONAWIRUSA

Jak informował portal Życie: SPECJALIŚCI PRZYPOMINAJĄ, NIE TYLKO KORONAWIRUS ZAGRAŻA NASZYM DZIECIOM. RODZICE NIEMOWLĄT POWINNI PAMIĘTAĆ O SZCZEPIENIACH