Hanna Śleszyńska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Mimo, że obecnie częściej widujemy ją na deskach teatru niż w kinie, ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról filmowych!

Widzowie na pewno kojarzą ją z niezapomnianej roli w serialu „Rodzina Zastępcza”.

Mało kto jednak wie, że Śleszyńska ma dwóch synów! Pierwszy z nich urodził się jeszcze w czasach związku aktorki z Wojciechem Magnuskim. Z kolei jej drugi potomek to owoc miłości z Piotrem Gąsowskim.

Okazuje się, że Panowie znakomicie się dogadują. Co więcej, jeden z nich właśnie wziął ślub, a drugi był jego świadkiem!

To właśnie Jakub Gąsowski na swój profil w mediach społecznościowych wrzucił zdjęcie ze ślubu brata. Widać było, że znakomicie się bawił, a humory wszystkim dopisywały.

Sam zainteresowany, Mikołaj, również pochwalił się fotkami z tego uroczystego dnia. Jego wybranka wyglądała zjawiskowo. Internauci komentowali, że świeżo upieczona panna młoda przypominała bajkową księżniczkę.

Nie szczędzili też słów zachwytu w kierunku pana młodego, którego uznali za „niezłego przystojniaka”.

Ostatni raz ślub celebrytów wzbudził takie zainteresowanie rok temu, kiedy na ślubnym kobiercu stawał Borys Szyc. Zdjęcia z ceremonii obiegły dosłownie wszystkie media.

Z kolei w ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że ślub wzięła… Margaret! Fani podejrzewają, że to dlatego piosenkarka zdecydowała się na zwieszenie kariery w grudniu. Na początku jednak mało kto spodziewał się, że jej związek z Kacezetem tak szybko ewoluuje.

Jej ślub był niezwykle nietypowy! Wydarzenie odbywało się w Peru, a brali w nich udział m.in. szamani! Małgosia była ubrana w białe płótno, a na głowie miała ogromny, zielony wianek.

Ciężko jednak stwierdzić, czy taka ceremonia będzie miała moc prawną w Polsce i czy para rzeczywiście będzie mogła tytułować się mężem i żoną.

Przypomnij sobie o… WAŻNE INFORMACJE W SPRAWIE CIĄŻY MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN. TA WIADOMOŚĆ ZELEKTRYZOWAŁA MEDIA

Jak informował portal Życie: RODZINNA SIELANKA NA NOWYM ZDJĘCIU KASI TUSK. FANI SĄ ZACHWYCENI JEJ POSTAWĄ

Portal Życie pisał również o… KONIEC TAJEMNIC. PRZYJACIÓŁKA DAGMARY Z „KRÓLOWYCH ŻYCIA” ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM