Mimo, że Ola Kwaśniewska nie jest szczególnie aktywna na Instagramie, to prowadzi jedno z najpopularniejszych kont w Polsce. Wszystko za sprawą jej wyjątkowo kreatywnych hasztagów, za pomocą których opisuje publikowane treści. W ostatnim czasie postanowiła podzielić się swoimi obserwacjami dotyczącymi życia właścicieli psów, szczególnie w sytuacji, kiedy za oknem mamy do czynienia z niezbyt sprzyjającą pogodą.

Oczekiwania kontra rzeczywistość: Ola Kwaśniewska porównała się do Małgorzaty Rozenek

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła na Instagramie kolaż dwóch kontrastujących zdjęć. Na pierwszym z nich widać, jak wygląda córka byłego prezydenta po spacerze z psem, kiedy pogoda nie rozpieszcza. Na kurtce znajdują się liczne ślady od błota. Drugie zdjęcie przedstawia Małgorzatę Rozenek, która w starannie dobranej stylizacji w białej kolorystyce wyprowadza na spacer swoje zwierzaki.

#tia.. #lifeislife #nanananana
– napisała w opisie pod zdjęciem.

View this post on Instagram

#tia.. #lifeislife #nanananana

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Na zdjęciu Aleksandry Kwaśniewskiej można dostrzec mistrza drugiego planu - pieska. Zwierzak ma na nim niewinną minę. Z pewnością nie czuje się winny plamom na kurtce swojej pani.

Ola Kwaśniewska rozbawiła internautów

Każdy właściciel czworonoga doskonale wie, że rzeczywistość jest dużo bliższa zdjęciu Oli Kwaśniewskiej. Nie oznacza to jednak, że nie da się wyjść na spacer w jasnej stylizacji, podobnie jak Małgorzata Rozenek. Córka byłego prezydenta bez wahania porównała się do gwiazdy TVN, gdyż zdawała sobie sprawę, że ta ma duży dystans do siebie i z pewnością nie będzie się gniewać za sparodiowanie jej zdjęcia.

Internauci byli bardzo rozbawieni postem, jaki wstawiła Ola Kwaśniewska. W pełni zgodzili się z jej spostrzeżeniami. Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym rozbawiona emotka od Pauliny Sykut i Kayah.

Kooocham
– napisała Marta Żmuda Trzebiatowska.

Cudownaaaaa.

haha! Znamy to 🙂 i tak ślicznie wyglądasz! Obie ślicznie wyglądacie.

Haha, ale jakie niewiniątko siedzi
- stwierdzili jej fani.

Nie da się ukryć, że Ola Kwaśniewska ma dużo dystansu do siebie!

Polecamy także: KWAŚNIEWSKA Z MĘŻEM NA JEDNYM Z EVENTÓW. POSTAWILI NA CIEKAWĄ STYLIZACJĘ

Może zainteresuje Cię to: CIĘŻARNA MAŁGORZATA ROZENEK PRZYŁAPANA NA SPACERZE. MA JUŻ CAŁKIEM OKRĄGLUTKI BRZUSZEK

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: MAŁGOSIA ROZENEK SPRAWIŁA SOBIE NOWE AUTKO. CENA TEGO SAMOCHODU ZWALA Z NÓG