Korzystanie z pomocy psychologa czy psychoterapeuty wciąż wśród wielu osób jest tematem tabu. Jak się okazuje, nie dla Małgorzaty Foremniak. Aktorka w ostatnim wywiadzie szczerze opowiedziała o swoich problemach wewnętrznych, które udało jej się rozwiązać korzystając z terapii. Na taką decyzję namówiła ją córka.

Małgorzata Foremniak korzysta z pomocy psychologicznej

Córka Małgorzaty Foremniak, Aleksandra Jędruszczak pracuje jako psychoterapeutka. To właśnie ona miała namówić swoją mamę, aby skorzystała z pomocy specjalisty. Z jakiego powodu? Od pewnego czasu aktorka miała spore problemy ze snem. W końcu uznała to za sygnał ostrzegawczy, że nadal nie zamknęła wszystkich spraw z przeszłości.

"Bardzo długo była ze mnie taka Gosia Samosia. Aż w końcu zaczął mnie męczyć jeden sen. Pojawiał się codziennie i w końcu opowiedziałam go Oli" - zdradza Foremniak w rozmowie z dziennikarzami.

Jej córka bardzo ucieszyła się, że mama zdobyła się na takie wyznanie.

"Ja tylko czekałam na ten moment."

Aktorka ostatecznie zdecydowała się podjąć terapię, co okazało się najlepszą decyzją.

"Ola namówiła mnie na spotkanie ze wspaniałym psychologiem i okazało się, że psychologia to jest fajna droga do samoświadomości. (…) Dzisiaj już oddycham z ulgą. Czuję się, jakbym dostała nową siebie" - mówi gwiazda.

Gdyby nie porada córki, to Małgorzata Foremniak nie zdecydowałaby się tak szybko na ten krok.

Kim jest córka Foremniak, Aleksandra Jędruszczak?

Aleksandra Jędruszczak to córka Małgorzaty Foremniak z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Jędruszczakiem. Obie przeszły ogromną tragedię, kiedy w 2005 roku mąż aktorki zginął w wypadku samochodowym. Na co dzień Aleksandra jest psychoterapeutką i w przeciwieństwie do swojej znanej mamy nie interesuje ją świat show-biznesu.

Może zainteresuje Cię to:

Polecamy także:

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: