Piotr Adamczyk to jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Rozpoznawalny jest przede dzięki rolom w "Karol, człowiek, który został papieżem", "Listy do M" czy "Och Karol 2". Aktor od trzech lat tworzy szczęśliwy związek z piękną modelką, Karoliną Szymczak. Mimo dużej różnicy wieku bardzo dobrze się dogadują.

Media od zawsze bardzo chętnie opisywały burzliwe związki Piotra Adamczyka. Gwiazdor bardzo ceni sobie swoją prywatność, dlatego też w wywiadach unika tego tematu. Wiadomo jednak, że w ubiegłym roku para powiedziała sobie "tak" w sekrecie przed mediami.

Rodzina Piotra Adamczyka powiększyła się

Piotr Adamczyk już jakiś czas temu wspominał, że bardzo chciałby założyć rodzinę.

Na pewno chciałbym mieć rodzinę. Zdaję sobie sprawę, że nie będę już młodym ojcem" - powiedział Adamczyk w wywiadzie dla "Uwagi".

Jak wiadomo, Piotr Adamczyk jeszcze nigdy nie był ojcem. Z tego względu zmuszony jest zaspokajać swój instynkt opiekuńczy w inny sposób. W wolnym czasie poświęca czas swoim ukochanym psiakom. Do niedawna całą uwagę aktora i jego żony skupiała urocza suczka Szelka. Pół roku temu jednak do ich trójki dołączyła przygarnięta ze schroniska Zorka.

Piotr Adamczyk adoptował psa

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku media obiegła wiadomość, że Piotr Adamczyk i jego żona Karolina Szymczyk adoptowali psa z warszawskiego schroniska na Paluchu. Do domu aktora trafiła suczka Zora., która w przytulisku była nazywana Lulu.

Do domu odjechała nasza kochana Lulu, od teraz Zora ❤️ Powodzenia skarbie! Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego 💕

Gepostet von Schronisko Na Paluchu am Freitag, 23. August 2019

"Do domu odjechała nasza kochana Lulu, od teraz Zora. Powodzenia skarbie! Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego" – napisali na facebookowym fanpage’u pracownicy schroniska na Paluchu.

O nowym domowniku poinformowała również na swoim Instagramie Karolina Szymczyk.

" "Jestem Zora. Mam nowy dom i siostrę Szelkę. Jestem adopciakiem z Palucha, ale w tej chwili najszczęśliwszym psem na świecie." Nowy członek rodziny" – napisała w poście.

Aktor nie ukrywa, że kocha zwierzęta. To już drugi pupil w jego domu. Poza Zorą ma jeszcze suczkę Szelkę.

Zobacz także: SCHRONISKA WSTRZYMUJĄ ADOPCJĘ PSÓW W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM. WSZYSTKO PO TO, ABY NIE TRAKTOWAĆ ICH JAK ZABAWKI

Może zainteresuje Cię to: MAFFASHION ZOSTAŁA MAMĄ! WYZNANIE BLOGERKI BYŁO DUŻYM ZASKOCZENIEM DLA JEJ FANÓW

Portal "Życie" poleca: NATALIA SZROEDER ZOSTANIE MAMĄ. WYPOWIEDŹ WOKALISTKI NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI