O Rafale Brzozowskim zrobiło się głośno po pierwszej edycji muzycznego show „The Voice of Poland”. Po nagraniu hitu „Tak blisko” szturmem podbił polską scenę muzyczną.

Przebój Rafała był hitem wakacji, a on sam znalazł się w czołówce popowych artystów 2012 roku.

Gdy ukazała się płyta, Rafał oznajmił, że jest zakochany, co złamało serca wielu fankom piosenkarza. Zdradził, że jego wybranką jest Anna Tarnowska.

33-letnia modelka była uznana za Wicemiss Świata Studentek 2010 i Wicemiss Polonia 2007. W 2014 roku zakochani pojawili się na okładce „Przyjaciółki”.

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska są parą, ale także najlepszymi przyjaciółmi. Są po zaręczynach, i choć póki co nie doczekali się ślubu, Rafał jakiś czas temu zasugerował już, że myślą o tej uroczystości. Teraz zdradził nieco więcej.

- To temat, który na razie jest w planach, a czy on się zrealizuje, nie wiemy – powiedział o swoim ślubie w ramach wywiadu z „Plejadą”. Dodał, że bardzo chciałby zostać już mężem.

- Zbliżam się do czterdziestki, więc ślub byłby czymś pięknym – mówił. Zapytany o to, kiedy poinformowałby fanów o ślubie, odrzekł, że „chciałby pewne informacje zachować dla siebie”, jednak dodał także, że „nie trzeba tego ukrywać, przecież to są radosne informacje”.

Rafał uspokoił jednak – na razie nie zaplanował jeszcze ślubu. Jak mówi, ma bardzo wiele obowiązków – pracuje nad nową płytą oraz prowadzi program „Jaka to melodia?”.

- Samej rodziny jest 100 osób – odpowiedział na pytanie o to, czy wolałby mieć ceremonię kameralną, czy stawia na huczną imprezę.

Z niecierpliwością czekamy na nową płytę Rafała Brzozowskiego, który ostatnio sprawił swoim fanom piękny mikołajkowy prezent, wydając piosenkę „Świąteczna Melodia”, a także na kolejne wieści o ślubie.

Przypomnij sobie o… W NAJBLIŻSZYCH DNIACH ZIMA ZASKOCZY POLAKÓW? W WEEKEND MA SPAŚĆ ŚNIEG

Jak informował portal Życie: TE GWIAZDY ZALICZYŁY WPADKI W UBIEGŁYM ROKU. CO WYDARZYŁO SIĘ W ŚWIECIE SHOW-BIZNESU

Portal Życie pisał również o… DODA PRACUJE NAD AUTOBIOGRAFIĄ. PORUSZY W NIEJ TEMAT BYŁYCH PARTNERÓW