Nie da się ukryć, że pierwszeństwo na piedestale Instagrama przysługuje Kasi Nosowskiej. Obecnie na profilu piosenkarki znajdują się krótkie nagrania, na których mówi, jak zwykle o swoich obserwacjach, ale przede wszystkim rozśmiesza!

Od momentu rozpoczęcia solowej kariery Kasi Nosowskiej, o jej udziale w mediach społecznościowych było coraz głośniej. Artystka wykorzystywała Instagrama głównie do stworzenia dobrej relacji pomiędzy nią a użytkownikami serwisu.

Z dnia na dzień profil Katarzyny Nosowskiej zaczęło obserwować coraz więcej osób . Początkowo jej nagrania miały po 5 000 wyświetleń. Z czasem jednak ta liczba rosła, a fani polubili taką formę rozrywki na koncie wokalistki.

Żyjemy w czasach, gdzie Instagram to nie tylko nasze źródło informacji, a zarazem odpowiedź na pytanie „Co robią moi znajomi”, ale przede wszystkim pieniądze. Wielu influencerów, wykorzystując swój wizerunek zarabiają na Instagramie całkiem nieźle.

Niestety, aby być dla kogoś autorytetem na Instagramie należy pokazywać idealną rzeczywistość. Katarzyna Nosowska już dawno powiedziała „stop” temu zjawisku, a murem za nią stanęło wiele osób.

Przypomnijmy, że Katarzyna Nosowska urodziła się i wychowała w Szczecinie. To nie tylko autorka tekstów piosenek, to też pisarka a także piosenkarka. Przez wiele lat koncertowała po Polsce z zespołem Hey. Co ważne, w 2017 roku grupa zawiesiła działalność.

Zobacz fimiki Kasi Nosowskiej na Intsagramie:

Warto sobie przypomnieć: ODWRÓCONE DO GÓRY NOGAMI ZDJĘCIA GWIAZD ZALEWAJĄ INSTAGRAM. CO CHCĄ NAM PRZEZ TO POWIEDZIEĆ

Portal "Życie" pisał: WSPANIAŁA AKCJA WIKTORII GABOR. MA DZIEWCZYNA GEST

Portal "Życie" pisał również o: GDZIE TANKOWAĆ PALIWO. POLACY DOBRZE WIEDZĄ, KTÓRE STACJE SĄ NAJLEPSZE