Krzysztof Krawczyk od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się od występów z grupą "Trubadurzy". Później artysta podbijał serca słuchaczy śpiewając solo. Jego utwory takie jak: "Parostatek", "Bo jesteś Ty", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", czy "Chciałem być" są nieodłączną częścią playlisty na wielu polskich imprezach.

Krzysztof Krawczyk na pierwszej stronie gazety

Pomimo tego, że dla artysty widok swojej twarzy na pierwszych stronach kolorowych gazet nie powinien być zaskoczeniem, tym razem nawet on był zaskoczony hierarchią priorytetów wyznawanych przez tabloidy.

Krzysztof Krawczyk na swoim facebookowym profilu skomentował pierwszą stronę jednego z ostatnich wydań "Super Expressu". Gazeta zamieściła bowiem informację o nowym biodrze muzyka tuż obok doniesień na temat Nobla dla Olgi Tokarczuk.

-„ Powiem szczerze: czuję się zawstydzony, że sprawa mojego biodra została postawiona na równi z historycznym wydarzeniem przyznania wspaniałej Oldze Tokarczuk Literackiego Nobla. Przestaję rozumieć ten świat.”- napisał muzyk.

Korzystając z okazji 73-letni artysta pogratulował także polskiej noblistce niezwykłego sukcesu.

-„ Składam tą drogą serdeczne gratulacje Pani Oldze Tokarczuk! Jestem z Pani i Pani dokonań dumny!”

Powiem szczerze: czuję się zawstydzony,że sprawa mojego biodra została postawiona na równi z historycznym wydarzeniem...

Gepostet von Krzysztof Krawczyk am Mittwoch, 11. Dezember 2019

Problemy zdrowotne Krzysztofa Krawczyka

W czerwcu pojawiły się informacje, iż polski wokalista ma trudności z chodzeniem. Początkowo, zarówno artysta, jak i jego żona wierzyli w to, że obędzie się bez operacji. Lekarze jednak szybko zabrali im nadzieję.

Mimo diety i zmiany trybu życia operacja okazała się nieunikniona. Urzędujący na scenie od ponad 50 lat artysta przeszedł zabieg wymiany endoprotezy biodra we wrześniu tego roku. Jak donosi "Super Express", mógł on kosztować artystę nawet 30 tysięcy złotych.

Do swoich kłopotów zdrowotnych odniósł się sam zainteresowany:

-"Wymieniłem ostatnio biodro na nowszy model, ale przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny. Trudniejsze są ćwiczenia rehabilitacyjne, wymagają dużego samozaparcia. Ale wróciłem na scenę."

Może zainteresuje Cię to: KINGA RUSIN W ODWAŻNEJ STYLIZACJI. DZIENNIKARKA NIE POZOSTAWIŁA POLA DLA WYOBRAŹNI

Polecamy także: KINGA RUSIN W ODWAŻNEJ STYLIZACJI. DZIENNIKARKA NIE POZOSTAWIŁA POLA DLA WYOBRAŹNI

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK PODJĘŁA ZASKAKUJĄCĄ DECYZJĘ. UJAWNIŁA CZYM ZAJMIE SIĘ OD NOWEGO ROKU