Wiktoria Gabor to jedno z najpopularniejszych nazwisk ostatnich miesięcy w naszym kraju. Od kiedy młodziutka wokalistka zwyciężyła Eurowizję Junior 2019 telefony do niej nie mlikną. Nastolatka na stałe zagościła w polskim show-biznesie i regularnie pojawia się na ekranach.

Ostatnio, wydała także trzy świąteczne utwory: cover kolędy "Cicha noc", jej angielską wersję oraz piosenkę świąteczną "What Christmas Means To Me".

Młodej artystki nie mogłoby więc zabraknąć podczas największej imprezy w roku. Viki Gabor u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpi w Zakopanem. Nastolatka wykona przebój "Superhero" , którym podbiła serca polskich słuchaczy.

Co ciekawe, utwór ten ma ponad 9 mln wyświetleń na YouTube. Ponadto jest jednym z najczęściej granych kawałków polskich stacji radiowych.

Jak gwiazda przywita Nowy Rok?

W rozmowie z portalem "Pikio.pl" młoda wokalistka zdradziła, jak spędzi ostatnią noc 2019 roku. Zwyciężczyni Eurowizji Junior przyznała, że ma tremę przed sylwestrowym występem, ale wierzy, że wszystko pójdzie po jej myśli.

"Cały czas obchodzę sylwestra, ale nigdy nie występowałam na scenie w Zakopanem, więc to jest dla mnie ogromna przyjemność, zaszczyt, to jest mój pierwszy raz, mam nadzieję, że się wszystkim spodoba i wszystko dobrze pójdzie po prostu."

Zapytana o to, czy wzniesie toast za mijający rok odpowiedziała, że w poprzednich latach stawiała raczej na bezalkoholową zabawę:

"Piccolo z przyjaciółmi, no i soczkiem"

Warto sobie przypomnieć...CO VIKI GABOR MA NA TAPECIE TELEFONU? TO ZDJĘCIE TYPOWE DLA NASTOLATKI

Portal "Życie" pisał: OTO VIKI GABOR NA OSTATNIEJ IMPREZIE TVP. CZY MŁODA WOKALISTKA JEST ZAGINIONĄ SIOSTRĄ MICHAŁA SZPAKA

Informował również: SYLWESTER 2019/2020. KTO WYSTĄPI PODCZAS SYLWESTRA Z TVN, TVP I POLSATEM