W ostatnim czasie Joanna Krupa została mamą. Modelka już pod koniec maja chętnie dzieliła się radosnymi wieściami o ciąży ze swoimi fanami. 2 listopada gwiazda urodziła córeczkę o imieniu Asha-Leigh. Od lat marzyła o dziecku, jednak choroba Hashimoto utrudniała jej zajście w ciążę.

Z okazji szczęśliwego rozwiązania ciąży Dawid Woliński, projektant i bliski przyjaciel Joanny Krupy postanowił sprezentować jej oryginalny gadżet. W rozmowie z reporterami “Fakt24” zdradził, co to takiego!

Dawid Woliński sprezentuje Joannie Krupie bekadełko dla dziecka

Dawid Woliński przyznał, że brakowało mu Joanny Krupy podczas finału programu "Top Model". W pełni jenak rozumie tę decyzję, gdyż zdrowie jej i dziecka są w tej chwili najważniejsze. Co więcej przez cały czas utrzymuje kontakt z przyjaciółką.

"To było podytkowane ważną sytuacją rodzinną. Jesteśmy cały czas na łączach, także w zasadzie dzisiaj była z nami. Dzisiaj rozmawialiśmy rano, wczoraj rozmawialiśmy, przedwczoraj... także daję radę z tą tęsknotą" - mówi dziennikarzowi "Fakt24".

Na pytanie, czy podarował już jakiś prezent Joannie Krupie z okazji narodzin dziecka, odpowiada, że jeszcze nie, ponieważ ma zamiar go wręczyć osobiście na początku stycznia. Co projektant planuje kupić dla małej dziewczynki?

"Przywiozę taką dodatkową walizkę, którą przeznaczę na zapakowanie prezentów dla małej Asi" - zdradził Dawid Woliński.

"Mała sukieneczka, kocyki, śpioszki… bekadełka (bo wiem, co to jest), misie" - wymienia. "Jak ja tam pojadę, to myślę, że Asia będzie musiała dodatkową szafę wstawić do pokoju małej" - śmieje się stylista.

Może zainteresuje Cię to: NOWE PLANY JOASI KRUPY! NARODZINY CÓRECZKI ZMIENIŁY WSZYSTKO

Zobacz także: FINAŁ "TOP MODEL" JUŻ ZA NAMI. KIM JEST ZWYCIĘZCA ÓSMEJ EDYCJI PROGRAMU?

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: KTO ZOSTANIE NASTĘPCĄ TRONU? KRÓLOWA ELŻBIETA ZAMIERZA ABDYGOWAĆ