Jeszcze niedawno Rafał Maślak chwalił się w internecie, że w końcu doczekał się zakupu swojego pierwszego domu. Teraz wyjawił w tabloidzie, że sam zajmie się jego wykończeniem! Czyżby mister zmienił swoje powołanie?

W zeszłym roku głośno było o ślubie Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń. Mimo, że para jest ze sobą od wielu lat, to z uwagi na pracę początkowo musieli ukrywać swoje uczucie. Nawet po przeprowadzce do Warszawy rzadko kiedy pokazywali się razem publicznie.

„Moja kariera parła do przodu, a Kamila musiała to wszystko ukrywać. Oficjalnie musiałem być wolny, więc nawet nie mogliśmy razem się nigdzie pojawiać. Mieliśmy próbę przetrwania” – wyjawił Rafał podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: Rafał Maślak ochrzcił syna: „Maksymilian jest już wśród naszych”

Nowy dom Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Obecnie Rafał Maślak i Kamila Nicpoń przestali ukrywać swój związek i coraz chętniej pojawiają się razem na branżowych imprezach. Media bardzo szybko dowiedzieli się o ich ślubie, a w późniejszym czasie również o oczekiwanym dziecku. 29 marca małżonkowie doczekali się synka Maksymiliana.

Zobacz także: Ślub kosztował Nicpoń wiele nerwów. Wyznanie mistera Polski Rafała Maślaka

To jednak nie wszystkie zmiany, jakie nastąpiły w ich życiu! Obecnie para jest w trakcie budowy domu, w którym już wkrótce zamieszkają. Okazuje się, że Rafał Maślak postanowił samodzielnie pilnować prac remontowych, o czym opowiedział w rozmowie z „Faktem”:

„To ważne, bym miał kontrolę nad tym, jak będzie wyglądać pierwsze własne gniazdko dla mojej rodziny. Poza tym myślę, że wykończeniówka nie będzie dla mnie dużym wyzwaniem” – wyznał Maślak.

Mister Polski 2014 zdradził także, kiedy planuje wprowadzić się do nowego domu wraz z żoną Kamilą i małym Maksymilianem. Prawdopodobnie będzie to już na początku przyszłego roku!

Źródło: „Jastrzabpost.pl”