Bezpieczeństwo na drogach jest podstawą. Niestety często zapominają o tym celebryci, którzy robią sobie zdjęcia lub nagrywają filmiki podczas prowadzenia samochodu.

Celebryci często mówią o tym, że należy dbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem. Okazuje się, że niejednokrotnie zapominają o tym, co mówili, i w najlepsze nagrywają kolejne filmiki oraz robią sobie selfie.

Tym razem Mariusz Pudzianowski dodał zdjęcie, na którym widać, że znajduje się w samochodzie, na drodze szybkiego ruchu.

Na Twitterze pojawiła się lawina wzburzonych komentarzy.

„Samo*ebka zza kierownicy, bez pasów i chyba na drodze szybkiego ruchu + wszystko w ciężarówce. Halo @PolskaPolicja może jakoś jednak to dowód?” – cytuje jednego z dziennikarzy Pudelelk.

Obserwatorzy Mariusza Pudzianowskiego także jasno dali do zrozumienia, że nie podoba im się takie zachowanie.

„Mariusz, nie rób selfiaków w trakcie jazdy, please. Tak myślę, że nie jest dobrze jechać i robić sobie zdjęcie. Pasy!”

Pudzian odpowiedział im:

„A może weź pod uwagę, że ja stałem, a oni jechali, a ty fantazjujesz mocno (…) Nie zabłysłeś tym razem.”

Mariusz – warto pamiętać, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc zapięcie pasów i skupienie się na drodze, a nie na zdjęciach, to podstawa.

Jeśli jednak rzeczywiście specjalnie po to zatrzymałeś ciężarówkę na drodze szybkiego ruchu – pamiętaj, że istnieją bezpieczniejsze miejsca, by robić sobie selfie.

Sprawdź, co dzieje się także u innych gwiazd! MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

W show-biznesie często mówi się o rozstaniach. Nadchodzi kolejne: KONIEC MIŁOŚCI GWIAZD TVN! PARA ROZSTAŁA SIĘ PO 8 LATACH MAŁŻEŃSTWA

Martyna Piotrowska