Michał Piróg podzielił się z fanami rezultatem swojej metamorfozy. Gwiazda lubi eksperymentować z doborem stylizacji. Niedawno także dołączył się do  #zielinachallenge.

Piróg obecnie bierze udział w programie „Top Model”. Kilka lat temu był jurorem w „You Can Dance”. Tancerz lubi przyciągnąć do siebie uwagę.

Jak pisze obces.pl wyzwanie wymyśliła Katarzyna Zielińska. Aktor jest znana dzięki niestandardowym kreacjom, które komentuje cała Polska. Dystans do własnej osobowości i wyróżniający się makijaż – z tym się kojarzy Zielińska. Każdy biorący udział w #zielinachallenge powinien przedstawić kompromitujące zdjęcie i zestawić go z obecnym.

Tancerz  zdecydował się dołączyć do wyzwania. Piróg udostępnił kilka zdjęć i dodał, że mógłby wygrać challenge, bo w jego archiwum są tylko takie fotografie. Gwiazda dodaje: „@katarzynazielinska sam zdecydować nie mogę … ty prym w kolorach wiodłaś ja we fryzurach #zielinachallenge .Jak poszperam to to jest studnia bez dna ❤️”.

Na pierwszym zdjęciu Piróg zaskoczył nie tylko fryzurą ale i stylizacją! Na drugim wyróżnił się „normalnym” wyglądem. Widocznie to zdjęcie zostało zrobione czas temu. Trzecie zdjęcie jest hitem. Włosy upięte w nieładzie!

Zobacz te zdjęcia!

Także możesz przeczytać, jak się czuje Krupa w ciąży: KRUPA PRZYZNAJE: „CÓRECZKA ZABIERA MI URODĘ”. TYLKO SPÓJRZCIE NA TE ZDJĘCIA!

Zobacz też ciekawostkę, kto z gwiazd został ojcem: TAJNER ZOSTAŁ OJCEM PO RAZ TRZECI! UJAWNIAMY IMIĘ MALEŃSTWA – JEST NIECODZIENNE!

Jana Slinkina