Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. W tym roku święta będą inne niż zwykle, wiele osób decyduje się na spędzenie ich w mniejszym gronie. Mimo wszystko tuż przed świętami wszyscy wybiorą się na zakupy, by zrobić zapasy na wolne dni i zaopatrzyć się w produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnych potraw.

Sytuacja jest trudna, tym bardziej, że 25 marca ogłoszono wprowadzenie dodatkowych obostrzeń. Okazuje się, że zamknięte zostaną m.in. sklepy budowlane, przedszkola czy żłobki, a nowe zasady będą obowiązywać od 27 marca.

Zakupy/ YouTube @Nasz Raciborz
Zakupy/ YouTube @Nasz Raciborz

Polacy zastanawiają się, jak wygląda sprawa ze sklepami – kiedy można zrobić zakupy? Czy będzie to możliwe 28 marca?

Gdzie można zrobić zakupy w Niedzielę Palmową?

Super Express zauważa, że niektórzy z nas mogą mieć problem ze zdążeniem z zakupami przed Wielkanocą. Czy dla bardziej zapracowanych sklepy otworzą się 28 marca?

Obecnie niedziele handlowe to zaledwie kilka dni w ciągu całego roku. Co z Niedzielą Palmową? Okazuje się, że ta informacja może ucieszyć wielu Polaków.

Zakupy/Youtube @ WXYZ-TV
Zakupy/Youtube @ WXYZ-TV

Władze przewidziały, że 28 marca będzie jedną z siedmiu niedziel handlowych w 2021 roku. Następne niedziele, w które wszystkie sklepy będą otwarte, to 25 kwietnia, 27 czerwca, 29 sierpnia, 12 oraz 19 grudnia.

Warto pamiętać, że 28 marca zrobimy zakupy, ale nie wszędzie. Otwarte będą księgarnie i salony prasowe, apteki, drogerie oraz sklepy spożywcze. Możemy pojechać na zakupy do sklepów sieci Biedronka, Kaufland, Lidl, Carrefour, Netto, Auchan, Dino, Aldi, E.Leclerc, Społem. Otwarte będą również sieci drogerii, m.in. Hebe, Natura, SuperPharm czy Rossmann.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CO DZIEJE SIĘ Z KINGĄ DUDĄ? CÓRKA PREZYDENTA NIEBAWEM ROZPOCZNIE NOWY ETAP W ŻYCIU. BLISCY UJAWNILI, JAKA JEST NAPRAWDĘ

O tym się mówi w Polsce: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: WPADKA ANNY POPEK W PROGRAMIE NA ŻYWO. PREZENTERKA POWIEDZIAŁA COŚ, NA CO INTERNAUCI BŁYSKAWICZNIE ZWRÓCILI UWAGĘ. CZY ZAPRZECZYŁA SAMA SOBIE