Najnowsze informacje dotyczące koronawirusa w kraju. Nowe obostrzenia, które wchodzą w życie już jutro spowodowały prawdziwe zatrzęsienie w sklepach. Polacy mogą zrobić tam zakupy jeszcze tylko dziś, trzeba się pospieszyć!

Jak wiadomo, nagła decyzja o zaostrzeniu dotychczasowych obostrzeń sprawiła, że wiele osób mocno się zdziwiło. Największym zaskoczeniem było zamknięcie wielkopowierzchniowych sklepów budowlanych oraz meblowych, a także zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Polacy wykonujący aktualnie remont szturmem rzucili się po potrzebne materiały budowlane, aby zdążyć przed zamknięciem sklepów - do 9 kwietnia bowiem nie będzie już takiej możliwości. Już wczoraj wyglądało to przerażająco!

Istne zatrzęsienie w sklepach!

Już wczoraj, dopiero po ogłoszeniu decyzji przez premiera na parkingach sklepów budowlanych i meblowych wręcz zawrzało! Dziś prawdopodobnie w owych miejscach będzie jeszcze więcej osób, skoro od jutra będą zamknięte.

Męża nie ma w domu, jak usłyszałam, że mają zamykać sklepy budowlane to zaraz przyjechałam po farbę, bo jesteśmy w trakcie remontu. Ten Morawiecki znów wymyślił, żeby utrudnić nam życie – powiedziała jedna z klientek sklepu budowlanego.

Niestety, osoby, które właśnie zaczęły remont w domu nie mają łatwo.